Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy túl...

Éreztétek már úgy, hogy túl sok a hihetetlen sztori ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Gondoljátok köze lehet a millió kamureghez, amikkel valószínűleg egyetlen ember rendelkezik? A mai üzeneteim közt ez fogadott:

[link]


2019. okt. 17. 16:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Szerintem nem túlzás ha azt mondjuk hogy a kérdések fele kamu. Néha nagyon csodálkozom rajta hogy nem veszik észre a válaszolók...

Az meg még elképesztőbb számomra, hogy milyen emberek tesznek fel kérdéseket. Például képzeljetek el egy 36 éves érett nőt (akár saját ismerőst) aki leül és gyakorin kérdezi meg hogyan elengedje e valahová a gyerekét. Várja a válaszokat, és aszerint fog dönteni, hogy a zinterneten mit mondtak neki. Vagy amikor valaki itt szavaztatja meg hogy elváljon e. Ez csak két példa volt, de tele van ilyen kérdésekkel az oldal. Egyszerűen döbbentetes.

2019. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
55%
Barackoshányás, és én mit mondjak? Én csak egyet kaptam :((( :D
2019. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is irt ez a ri b@nc. PEDIG hányszor rámentem, hogy tiltsa, de csak azért sem... jöttek folyamatosan... szánalmas.
2019. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
82%

Én ma 6 levelet kaptam tőle:

RilannaTr30 Szia :) ma 15:20 Megnéz

RilannaTr49 Szia :) ma 15:19 Megnéz

RilannaTr59 Szia :) ma 15:14 Megnéz

MariaLooe83 Szia :) ma 15:01 Megnéz

MariaLooe74 Szia :) ma 15:01 Megnéz

RilannaTr89 Szia :) ma 14:49 Megnéz


Tekintve, hogy mind más kérdésre jött akár 1 percen belül és sok ember kapott ilyen levelet, szerintem valami robot.

2019. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
35%
#34 hát már a robotok közt is van curva? Mi lesz velünk! Kétségtelenül a 14-es a győztes letámadott - 70 ajánlatot kapott:D
2019. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is írt, tiltottam
2019. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
hogyan csinálja? Tudtomal félpercenként csak egy üzit lehet küldeni
2019. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
20%
ARRa Senki nem gondol hogy a kérdező az általa említett alany,és így sztárolja magát ? Gondolkozzatok már basszus...
2019. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
Inkább ez, mint takacszora, vagy a zabrakadabra, aki mindenféle kamuzós hü__lyének elhord, különböző trágárságokkal kísérve, merthogy szerinte csak kamu lehet, amit írsz, vagy éppen nem tetszik a válasz, amit írsz egy kérdés alá. Egyszerű teremtés mindkettő amúgy, általában csak annyi van az üzenetekben tőlük, hogy "hü_ye kva", "fogd be a pofád", "remélem meghalsz" stb. Az összetett mondatok nem tartoznak az erősségeik közé. :)
2019. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Szerintem ma mindenki kapott ebből a kamu hirdetésből.


Ettől függetlenül maga a tény, hogy a kérdések nagy része kamu, elszomorító. Nekem az a bajom, hogy akármelyik kategóriába megyek be, számteck, közlekedés, már oda is beette magát az örök magányos bombanős-munkaügyis kérdező és minden második kérdés tőle jön.

2019. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!