Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy túl...

Éreztétek már úgy, hogy túl sok a hihetetlen sztori ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Gondoljátok köze lehet a millió kamureghez, amikkel valószínűleg egyetlen ember rendelkezik? A mai üzeneteim közt ez fogadott:

[link]


2019. okt. 17. 16:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk a kamukérdéseket szépen lehetne szűrni azzal, ha kötelező lenne a felhasználónév és egy IP cím csak egyszer regisztrálhatna.
2019. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

31 üzenetet írt nekem egymás után ez a barom. Kb 10-et nyitottam meg, mindegyikben ugyanaz volt "szia! :)".

Tiltottam, de szívesen megtaposnám az ilyet.

2019. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
ez valami bot, több regről jöttek nekem is levelek azonos időben
2019. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Én 3 ilyet töröltem egyböl .
2019. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Sajna nagyon sok hülye kérdés itt aminek felé sem igaz.
2019. okt. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
90%
Szembesültem már vele, hogy a sok kamukérdés miatt már az igazat sem hiszik el, például valaki kiírt kérdést, őszintén leírta fogyatékosságait, mire már jött is a "kamu" "hazudsz" és hasonlók. Az illetőt pedig személyesen ismertem. Fájó amikor már akkor is átverést sejtenek, ha nincs, ugyanakkorazt is meg tudom érteni, hogy az emberek ilyenné válnak, megterhelő olvasni a "kamu egyetemista, akit egyetemre kényszerítenek", a napi munkaügyes alapítványi sulist, a "nem engednek ki a lakásból, elmentem kétszáz Km-re, megtudták hogy elmentem mit csináljak" és hasonlókat.
2019. okt. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Tőle én is ugyanezt az üzenetet megkaptam, de vissza már nem lehet írni azt írja, hogy törölt felhasználó.
2019. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!