Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossza anya? És én rossz...

Rossza anya? És én rossz gyerek vagyok?

Figyelt kérdés

Minden nyavaját megkapok.

Néha kapok egy-egy anyai pofont

Nem üt ver pl: Ha azt mondom neki hogy utállak vagy te szemét!!

Rossz anya vagy én vagyok rossz gyerek??

Amugy meghalgat és segit nekem.

szerintetek? rossz anya?


2010. júl. 16. 18:51
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
hát nem tudom én eddig életemben 2x kaptam anyutól ütést de úgygondolom hogy megérdemeltem azóta már rájöttem mi is a helyzet....de nagyon szeretem és ő is engem...mindent megtudunk beszélni szerintem nem biztos hogy rossza anya..ha szinte ok nélkül üt meg akkor már lehet hogy az...így nem tudom megmondani
2010. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az nem rossz anya,aki nem üt-ver,és még szeret is,sőt elmondhatsz neki bármit..tedd össze a két kezed!:D jó anyukád van:):P
2010. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

ilyet anyanak azt mondod, hogy utalod???

es meg h rossz anya???


gondolkozz mar, kicsim..

2010. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én még kölyök vagyok, de van bennem annyi tisztelet, hogy anyumnak nem mondok olyat, hogy te szemét és stb...Szerintem tiszteelned kéne, és örülj, hogy mindent megkapsz egy egy anyai pofon kell.
2010. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem Tényleg nem kivánhatnék jobb anyát. És tényleg én vagyok hisztis.

És nagyon köszönöm a válaszokat...

Nem ok nélkül üt.

Csak ilyen szavak után hogy:Szemét.utállak,vagy bár jobb anyám lenne!!

De mindig megbánom...

2010. júl. 16. 19:26
 16/24 anonim ***** válasza:

Akkormeg mibaod az anyáddal? Szerintem vannak jó sokan (közöttük énis) akik kú*vára örülnének egy ilyen anyának.

Nem tudom miért szoktad neki mondani, hogy utállak, stb, de ne mondd neki, akármivel is bánt, mert biztos nem esik neki jól. Ha Te kedves vagy vele, biztos, hogy Ő is az lesz Veled.

2010. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
itt a komment-edbe a legutolsó mondatot,azt mond meg anyukádnak is.
2010. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ne tudd meg mennyire irigyellek, hogy ilyen anyukád van. A lelked mélyén te is tudod, hogy ő egy nagyon jó édesanya. Megbecsülhetnéd.
2010. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Semmi bajom vele!! Csak kiváncsi vagyok/voltam ti mennyire tartjátok annak. Nagyon SZERETEM
2010. júl. 16. 20:46
 20/24 anonim ***** válasza:
fhuu ha ilyen anyum vna:) de jó lenne!nagyon jó anya
2010. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!