Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossza anya? És én rossz...

Rossza anya? És én rossz gyerek vagyok?

Figyelt kérdés

Minden nyavaját megkapok.

Néha kapok egy-egy anyai pofont

Nem üt ver pl: Ha azt mondom neki hogy utállak vagy te szemét!!

Rossz anya vagy én vagyok rossz gyerek??

Amugy meghalgat és segit nekem.

szerintetek? rossz anya?


2010. júl. 16. 18:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szerintem is
2010. júl. 17. 17:40
 22/24 anonim válasza:

Ha valóban utálna, nem ilyen gyerekes lenne a szituáció. Csak hisztizel, meg ő is. Nyugodjatok le és máris jobb lesz.


Akit tényleg nem szeret az anyja az nem így néz ki... és általában azok nem olyanok, hogy netre mennek panaszkodni, mert fel kell nőniük maguktól, előbb, ez meg gyerekes.

2013. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Szia! En 12 eves vagyok, majdnem egykorú veled. En Sosem mondtam édesanyámnak, hogy utalom, vagy hogy szemét. Szerintem neked sem kellene ilyeneket mondanod. En sem ugy lettem jo gyerek (mert igen, kitűnő bizonyítvánnyal, lovas karrierrel, gimnáziumi felvétellel, jotekonykodassal, nyelvtanulassal az vagyok.), hogy utottek-vagtak a szüleim. Soha, meg egy pofont vagy kezrecsappast nem kaptam toluk, pusztán felfogtam, hogy ok adtak eletet nekem, ok "kenyeztetnek el", mindent megadnak nekem. Neked nagyon jo édesanyád van. Becsüld meg! Mindenkinek meg kell becsulnie a szüleit, akarmilyenek, de neked különösen jo dolgod van, akar csak nekem. Ha van kedved, nyugodtan irj nekem üzenete. 😊 ✨
2015. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
(23-as vagyok) azt hozza kell tennem, hogy nagyon hisztis vagy. Sok dologban hasonlo eletet elsz, mint én: Mindent megkapsz, jo édesanyád van. Egy kicsit a nyomibbak táborát erositem, kicsit nem. Olvasok, kituni vagyok, nem balhes. De a menobbek befogadtak, idősebbek is, kulfoldon szulettem (Párizs). Mégsem szállok el, foleg édesanyámmal szemben. Vegul is: Miert tennem? Mindent megtesz ertem. Ahogyan a Te édesanyád is erted!
2015. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!