Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy bántalmaz...

Mit csináljak ha egy bántalmazó kapcsolat után félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Olyan megalázottnak érzem magam, és szégyellem is magam. Nem vertek meg, nem kaptam pofont vagy ilyesmi. De mindezektől függetlenül le lett építve az önbizalmam, és volt némi fizikai bántás is. Már 1 éve, de úgy érzem, hogy nem tudnék megismerkedni senkivel. Voltak próbálkozásaim, de végül inkább hagytam az egész ismerkedést. A volt barátomnak, most jó, mert már talált új barátnőt, és a Facebookon is éltetik őket, hogy milyen szép párost alkotnak. Tehát ismételten megszívtam.
2019. okt. 22. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Első lépésben csak laza kapcsolatot keress. Választhatsz akár 20 körüli srácot is, az ilyet jobban irányíthatod szexben, meg az ilyen nem akar úgysem jobban rádakaszkodni.
2019. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A lelki terror néha erősebb, mint a pofon. Ennek eredményeként szégyelled magad, a lényedet. Merem feltételezni, hogy olyan dolgokért aláztak meg, amiken nem tudnál változtatni, mert veled adottak. Lehetnek apróságok is. Elég az, ha mindennap csak egy kicsiny részedet nyilvánítják értéktelenné. Minden tiszteletem a tiéd, mert még így is ki tudtál lépni ebből, és érthető, hogy még nem tudod levetkőzni teljesen. "Gondos" munkával ültették el benned az önutálatot. Sajnálom, hogy ilyen nagy munka vár még rád. :( Kitartás! Nekem csak egy ötletem van, ami talán használ. (Szakembernek biztosan egy egész repertoár volna.) Írd össze magadnak azokat a jellemzőidet vagy cselekedeteidet, amikért megalázott a volt párod. Gondold át egyenként, hogy te mit adnál egy idegennek a "bűnökért". Ha nehezen látod ártatlannak önmagad, mert már annyira beléd ültették ezt, akkor vitasd meg egy baráttal is az eseteket.
2019. okt. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne félj tőlük. Én mondhatni sorstárs vagyok, csak én benne vagyok a kapcsolatban. De mindig is nevetségesnek tartottam ha megütött vagy bármi. Egy dackorszakos kisgyerek jut róla eszembe, aki megfelelő érzelmi intelligencia hiányában így fejezi ki az indulatait. Ettől még se tőle, se mástól nem félek, te se félj. Nem mindenki ilyen, nekem az a tapasztalatom, hogy azok körében gyakoribb a bántalmazó jellem, akik pl verekedős kamaszok voltak, tehát az ilyeneket kerüld el, ha tudod.
2019. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyetlen ilyen kellemetlen kapcsolat után nem szabad általánosítani és minden férfit agresszívnak gondolni.

Szedd össze a gondolataid, növeld az akaraterődet és kezdj el ismerkedni. Sok sikert!

2019. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!