Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltem ennyire a férfiak...

Miért féltem ennyire a férfiaktól az anyámat? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Pl. ha megnézik az utcán akkor engem elfog egy kellemetlen, rossz érzés, ha Facebookon ráír egy idegen ember akkor ugyanez, sőt még le is szoktam törölni az üzenetet nehogy anyám visszaírjon neki. Mostanában randizgat egy férfivel és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy csak ki akarja használni.

17f


2019. okt. 26. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Attól tart hogy anyu nem az ő óhajait lesi. Más üzeneteit elolvasni, pláne törölni az ő engedélye nélkül bűncselekmény. Kis híján felnőtt férfi, de ilyen kis görény...
2019. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom ezidáig is egyedül nevelt, így félsz, hogy esetleg nem te leszel neki az első.

Ne törölgesd ki az üzeneteit, nagyon bunkó dolog. Te sem örülnél, ha rádírna valami csaj aztán anyád meg egyből kitörölné. Nem nyúlkálunk más telefonjához. Ideje felnőni.

2019. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

#5 😂😂😂


Elég fura vagy kérdezô

2019. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2019. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert a lelked mélyén tudod, hogy ha lesz egy párja, egy férfi az életében, rád valószínűleg kevesebb ideje jut. Azt kéne tenned, hogy elkezded élni a saját életed, haverokkal lógni,hobbit keresni, amit igazán szeretsz, és persze a tanulásra koncentrálni, akkor nem lesz időd anyukád üzeneteit törölni.
2019. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Kis gyökér xd
2019. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Régebben már megkérdezted ugyanezt, szinte szó szerint.
2019. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó! Linket is tudsz küldeni?

Kérdező! Hiába törölteted a válaszokat, akkor is az az igazság amit itt leírt mindenki! Buta vagy és beteges a viselkedésed!

2019. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hónapokkal ezelőtt volt a kérdés, visszakeresni nem tudom, ott a kérdésben a megbámulásról volt szó és a kérdés leírása volt szinte teljesen ugyanaz.
2019. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!