Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tudom hogy...

Mit csináljak ha tudom hogy apám megcsalj anyámat?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy kihez forduljak .Ma megláttam hogy apám holnapra egy másik nővel találkozik .Telefonszámot is cseréltek .Amint lebeszéltek mindent kitörölte az egész beszélgetést
2018. máj. 15. 15:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Ne csinálj semmit. Nem rád tartozik.
2018. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod hogy ez megcsalas? Felnott emberek szoktak egymassal talalkozni.
2018. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Onnan tudom mert egyből kitörölte az üzeneteket és itthon azt mondta hogy a kocsit kell szerelőhöz vinni mert nem jo az ablak törlő
2018. máj. 15. 15:23
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Maradj ki a felnőttek dolgából.
2018. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szeritem rám is tartozik ha megcsalják anyámat .mert már egyszer megcsinálta .Szeritem ti se maradnàtok ki belőle
2018. máj. 15. 15:28
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
Maradjon ki belole mert nem ra tartozik??? Akkor kire? :D azert az esz megall komolyan.... en ravezetnem anyumat hogy ne erezze azt hogy en nyitottan fel a szemet (es esetleg emiatt elottem kinos legyen neki)...
2018. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Volt már a kérdésed,mit csináljunk kötözzük oda Anyukád mellé,kényszerből legyen vele,az igy is meg van már.... El kéne válni nem együtt maradni a gyerek miatt,itt is erről van szó,nálunk is ez volt,miattam voltam együtt,de minkettőjuknek volt több éves kapcsolata otthon meg ment az utálkozás,hagyjuk,szépn leléptem tőlük..
2018. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Beszélj vele, kérdezz rá, hogy miért csalja meg anyukádat.
2018. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Na jó. Ha apád kitörölte a beszélgetést, akkor ugyan hogy láttad mit dumáltak? Mert nyilván nem olyan óvatlan. ha ilyenekre gondol- hogy otthagyta, hagy nézzél már bele a beszélgetésébe...
2018. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Kivéve persze ha tudja hogy bele szoktál lesni a magán dolgaiba, és jól meg akar szívatni.
2018. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!