Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretetet emlegetni...

Lehet szeretetet emlegetni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Apám és anyám tinikoruktól voltak egyutt , apám haláláig, ami idén történt

Korán vállaltak engem , es azutan apam folyton menekult otthonról , hajtotta a nöket , mint utólag kiderult , nem szeretett otthon lenni , nem szeretett otthon szerelni , tenni venni , évekig félkész lakásban laktunk

Jó szakemberkent sokat keresett es nem hianyzott semmi kaja otthonról soha, hutö mindig teli volt , zsebpenzt is adott , de félretenni nem akart , mindent nökre ,, szórakozásra költött , nem engedett anyámnak az anyagiakban beleszólást .

Par eve bevallotta , hogy annyit keresett , hogy ha abból félretett volna , most vasvillával hányhatná a pénzt .

Nekunk mindig csak a szuksegesek voltak meg , a lakasunkra nem költött , nem festetett ki húsz évig , nem érdekelte

Neki a drága autó kellett , hogy villogjon , más nem érdekelte es vegul az összes penzet , amit az utóbbi 15 évben keresett , a fiatal baratnöjere költötte , mert a nö azzal szedte ki a szemét , hogy öt nem veszi felesegul , es akkor igy apamat tudta zsarolni érzelmileg ( lévén , hogy sose váltak el , hazajárt tiszta ruháért , kajáért és pihenni )

Vegul mikor lebetegedett , es leszegenyedett , a nö kirúgta es anyam apolta odaadóan a sajat egeszsege árán és a szájától megvonva a falatot .

Érdekes módon apámnak csak szitok es durvasag hagyta el a szajat , nem volt kedves anyammal , elnézést sem kért sose es mintha gyulölte volna anyamat , es a helyzetet , hogy visszakényszerült

Azt a lakást is sajnálta anyámtól , amiben egyutt öregedtek meg , es ami neki is fedelet adott , azt mondta hogy azt a lakast is sajnalja , hogy nekunk marad ,pedig en szófogadó , jòtanuló voltam , anyam meg huseges , becsuletes , dolgozó asszony . A nöjenek meg egy hatalmas kertes házat vett , es azt nem sajnalta , akkor sem, ha a nö dobta ki , es vágta át , szerinte a nönek kijárt

Anyam azt mondta hogy nem hiszi ezek utan , hogy apám szerette öt , ami igaz , mert akit szeretsz , attól nem sajnálsz dolgokat , es gondoskodsz róla , anyam meg nyomorban maradt egyedul

A kerdes az , hogy nem letezik , hogyha egyutt maradtak 14 eves koruktól , hogy szerette anyamat , csak mivel anyam sose ultette le , nem volt alkalom , hogy kideruljön?

Megis egy eletet eltek egyutt

Es anyam imadta es elnezett mindent de most azt mondja , hogy ne tegyek öket majd egy sirba , mert ez az ember öt nem szerette . Es sajnálom , hogy igy mondja , hogy igy maradt ez meg benne , mikor lehet hogy apam megszokta anyamat azert vette készpénznek a jelenletet es nem jutott felszinre soha , hogy szereti valójában ?

Mert megis ez az ember szamunkra hosszú ideig megiscsak egyfajta biztonságot jelentett , megse eheztunk , faztunk , engem is iskolaba jaratott, egyetemre .

Nekem mindegy mar az egesz , eltemettem apám már jóval régebb mint ahogy meghalt , de anyamat mivel lehetne vigasztalni ? Szerette megis anyamat ?



2019. okt. 26. 12:37
 1/7 Savlekotő ***** válasza:
70%
Nem szerette használta,vissza kényszerült mellé ezért utálta rá vetítette ki a haragot h a másik amint nem volt zsé kirúgta. Ne kövesd anyád példáját,ez minden csak nem boldog házasság. :(
2019. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Savlekotő ***** válasza:
Előző tudod te hány nő tűr ótvarabbat is mert az anyja erre nevelte remélem a kérdezőt nem erre nevelte a kedves mama. :(
2019. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is hajlamos voltam turni , a múltban , de mostanra gyökeresen megváltoztam . Elváltam
2019. okt. 26. 12:52
 4/7 Savlekotő ***** válasza:
56%
67 % tudod te hány nő tűri h több évig verjék csalják mert nincs hová mennie senkitől nem kap segítséget főleg nem kisgyerekekkel,persze a nők is hibásak,ha láttál már ilyet okoskodhatsz, addig tessék lakatot tenni a szádra.
2019. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz, savlekötö
2019. okt. 26. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy mondatot kijavítunk, akkor értelmet nyer az egész.

Korán vállaltak engem - szerintem teljesen más történt. Korán vállalt anyád, de apád meg nem volt rá felkészülve. Sőt, szerintem ő nem is akart téged. Innentől volna értelme a történteknek, hogy menekült otthonról.


Tudjátok, hány olyan van, hogy a nő a gyerekkel akarja magához láncolni a pasiját? Aztán csak szenved mindhárom egy életen át.

2019. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom anyádat bántani, de az egész elcseszett életetekért ő a felelős, nem az apád.

Apád csak azt csinálta, ami meg volt neki engedve.

"Es anyam imadta es elnezett mindent"

Na,itt a gond!

Ha öntudatos, egészemberként kézben tartotta volna a dogokat, sarkára állt volna a kritikus helyzetekben, vagy elvált volna időben, lehet, hogy apád sem nézte volna felmosórongynak és nem másutt kereste volna a boldogságot.

2019. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!