Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kever minket össze...

Miért kever minket össze mindenki? Már elég idegesítő. és mit csináljak?

Figyelt kérdés

van egy ikertesóm és mindig összekevernek minket. Már nagyon idegesít h mindenki azt hiszi h a tesóm vagyok. basszus h valakik ennyire hasonlítsanak...a különböző stílus nem segít, a hajunk meg más. Mit csináljak még?

15/F


2010. júl. 17. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minket is mindig összekevernek, hiába idegesítő, nem tudsz ellene mit tenni... esetleg egy nevesített pólót hordani, de az meg milyen hülyeség :D

Nevetni kell rajta egyet, mi sem tudunk más csinálni.

2010. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Mást nem lehet!! Mint zack és kodit!! XD Mikor a pénzt kelledt vissza adni akkor meg

zack vagyok

2010. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Hát én azt mondom,hogy nem írhatod a homlokodra a neved,mert akkor meg hülyének néznének..másképp meg eléggé nehéz a dolog..:S

Én örülnék,ha lenne egy ikrem,és ezen nem akadnék fenn:D:P ha a tesód egy valamiben jobb,mint te..és te is jobb akarsz lenni abból,akkor csak eldicsekeded h milyen jó vagy ebből vagy abból és akkor már jó is vagy abból8szóban)XDXD mondjuk eztmost én se értem-_-"

2010. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig a Keresztanyum nevén hivnak.Az is elég idegesitő. Pedig van köztünk 16év! Az se jobb:) DE van tesód és örülj annak..
2010. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Ez ellen nem tudsz mit tenni...én annyira örülnék,ha lenne egy ikertesóm:)De mivel ez nem adatott meg,ezért majd ikergyerekeket szeretnék:P

Persze ez még vagy 10 év:)

14/L

2010. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Van előnye is, ha tényleg ennnyire hasonlítotok, akkor beiratkoztok ugyanarra az egyetemre ugyanarra a szakra és egymás helyett mentek vizsgázni, mindenki csak a tárgyak felét tanulja meg.
2010. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ismerős a helyzet.

Egyszerűen ne hallgass arra aki nem a neveden szólít. Én is így csinálom és majd észreveszi, hogy nem én vagyok az aki nem hallgat a nevére, hanem ő az aki nem tudja az én nevemet.

Egyébként mi ketten vagyunk testvérek, és még azt szoktam mondani családi körben, hogy két gyereket nem tudtok megkülönböztetni egymástól, akkor mi lenne ha még több testvér lenne.

2010. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ez egyszerűen az emberi butaság! Ismerek 4ikerpárt, sosem keverem a testvéreket össze.

Magyarázd el a barátaidnak, vagy ismerőseidnek akik kevernek titeket, hogy tégeed ez zavar és figyeljenek jobban. Engem is idegesít mikor összekevernek nővéremmel, pedig közöttünk van 7év és szinte semmiben nem hasonlítunk, kicsit az arcunk. Nélunk is ez probléma volt szóltam az illetőknek. Azóta mindig tudják, hogy kivel beszélgetnek.

2010. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15 évesen nem biztos, hogy örülnének a szüleid, de...

Rengeteg jó fodrász van, aki egyedi frizurákat csinál, s biztos lenne ötlete kettőtöknek, ami passzolna a korotokhoz, s senki nem szólna be (gondolok itt a szivárványszínű hajkoronálra)...


Pl. tesódnak 1-2 centivel hosszabb haja lesz, neked 1-2 centivel rövidebb. Neki világos barna lesz, neked sötét barna... És akik ismernek onnantól nem fognak összekeverni.

2010. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neki szőke nekem szőkés barna ha csak hajat kell változtatni akkor holnap megyek :D
2010. júl. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!