Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van köztük valami?...

Szerintetek van köztük valami? Ha igen, normális?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves lányom, elváltam. Voltak kapcsolataim, de most találtam meg azt az embert, aki mellett igazán boldog vagyok. Nemrégiben össze is költöztünk. Neki vam egy 13 és egy 19 éves fia. Semmi baj velük, a kicsi kimondottan szeret engem, a naggyal nehezebben jövök ki, mert elég csapodár életmódot él. Féltem hogy a lányom hogy fog összecsiszolodni velük, mert mégis csak nagyok egy ilyen változáshoz, hogy új család meg minden, de jól kijönnek. Túl jól.

Úgy egy hónapja tűnt fel hogy a párom nagy fia meg a lányom nagyon sok időt töltenek együtt. Ezzel nem is lenne baj de van hogy bezárkóznak a szobába vagy elmennek otthonról. Múltkor meg félreértelmezhetetlen hangokat hallottam a lányom szobájából, majd nem sokkal később a párom fia félmeztelenül ment át a saját szobájába. (Nem tudták hogy otthon vagyok.) Azt gyanítom van köztük valami, és bevallom kétségbeestem. Páromnak még nem is említettem. Tudom hogy vér szerint semmi közük egymáshoz, tehát simán lehetnének együtt is akár, de mostohatestvérek! Nem sok, vagy rossz ez egy kicsit? Vagy normális? Teljesen elbizonytalanodtam, azóta ezen őrlődök. Mit javasoltok?


2019. nov. 5. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Tök jó a mozaik:)
2019. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

"de mostohatestvérek! Nem sok, vagy rossz ez egy kicsit? "

Azért ne keverjük már azt, ha mostohatestvérek együtt nőnek fel azzal, ha szinte felnőttként ismerik meg egymást.. Simán lehet, hogy egymásba szerettek, volt erre példa a környezetemben. Ülj le a lányoddal beszélni és kérdezz rá, ne itt találgass.

2019. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
én is láttam ilyet...felnőtt emberek, most ismerték meg egymást. miért lenne gond?
2019. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell gyanítanod semmit. A srác konkrétan aláveri a rittyót a lányodnak. Nincs ezzel baj.
2019. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Mivel ebben a korban ismerték meg egymást, nem úgy tekintenek egymásra, mint azok a mostohatestvérek, akik gyerekként kerülnek egy családba és kb együtt nőnek fel. Ebből a szempontból teljesen normális a dolog.


Az egyetlen, ami majd problémás lehet, ha valamelyikük bármi miatt érzelmileg sérül, aztán továbbra is egy családban, egy légtérben kell együtt élniük amíg nem önállósodnak. De ezen előre teljesen felesleges aggódni. Ennyiből azt se tudjuk, hogy kapcsolatban gondolkodnak-e vagy csak úgy elvannak. Mindenesetre neked kár ezen őrlődni.

2019. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Erre nem is gondoltál, amikor összeköltöztetek ?
2019. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél családi csomag óvszert mert ők hamarabb pattintják a közös purdét mint te meg az kanod.
2019. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem mostoha testvérek gyakorlatban. Idegenek voltak egymásnak és megismerkedtek. Ebben nincs semmi csak hülyén érezhetitek magatokat.
2019. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%
Volt ilyen a családomban, tök vicces volt amikor megunták egymást és közölték a családdal hogy inkább csak "testvérek" maradnak :D
2019. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Hallottad kefélni őket és kérdés számodra, hogy van-e köztük valami? XD
2019. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!