Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vadászok mind kissebbségi...

A vadászok mind kissebbségi komplexusos puffogtató senkik, vagy van köztük egy-két normális is?

Figyelt kérdés
Sokat hallani hogy kutyákra lövöldöznek. van amikor szinte a gazda mellől lövik ki a láthatóan nem kóbor ebet. Másnak is az az érzése hogy ezek a családi életben sikeretelen pondrók, akiknek esetleg a napi vad sem jött be, és akkor azon élik ki magukat, hogy ami szembejön, és nem büntetnek érte, azt lőni kell?

#vadász #kissebbséki komplexus
2015. aug. 1. 17:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
39%

Volt már rá példa, hogy vakvezető kutyát lőttek le!


Egyetértünk, gerinctelen senkiháziak!

2015. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
az ilyentől én is elvenném az engedélyt, de azért ne higgyétek, hogy akinél fegyver van, az mind agresszív barom. nekem sportlövészként több is van, csapatban ott vagyunk sokszor többen, bárki "bekattanhat" és tehet amit akar, de érdekes módon, még sose jutott eszébe senkinek. ahogy nekem se ... Szóval nem kell sztereotipizálni, de tény ami tény, a vadászokat sokkal kevésbé szelektálják "elmeileg" :)
2015. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
55%
A hobbivadászokat én is elítélem, lőjjenek egymásra, ha ennyi szabadidejük van. Azonban a hivatalos vadászok javarésze normális, sajnos muszáj ritkítani néha a vadállományt a károk elkerülése érdekében.
2015. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Nem a fegyverrel van bajom ne értsétek félre. Azt sem tartom rossznak ha valaki tud bánni vele, ki tudja mikor lesz rá szükség. Pl. sportegyesőletben lőni lenne is kedvem, mint régen MHSZ-ben tettem is, igaz az csak általános iskola volt, és max kispuska, a légfegyver után.


De pl. egy paintball meccsre nem vágyom valahogy, nem mozgat az hogy mindenáron valamit=valakit lelőni.

2015. aug. 1. 18:13
 5/43 anonim ***** válasza:
45%
Én ugyanazt csinálnám a vadászokkal amit Ők csinálnak,de összekötném a lábukat is,kötsögök!
2015. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván sok a normális köztük, csak hát az az adrenalin mámor, amit az állat elejtésekor és lelövésekor éreznek, amikor élet és halál urai, az az érzés úgy látszik mindent megér.Nekem már akkor is rossz érzésem van, amikor egy fonnyadt növényt kidobok.
2015. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

Párom járt olyan iskolába, ahol vadász is tanította, aki mesélt arról, hogy milyenek az igazi vadászok.

Pl: ha egy vadat elsőre nem találnak el, akkor nem üldözik, arra törekednek, hogy egy lövésre eltalálják az állatot, tiszteletet adnak az állatnak, stb.

Akiket te mondasz, azt ott puskás-embereknek hívják, nem vadásznak. Vadász és vadász közt is van különbség.

2015. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
13%

Épp aktuális:

[link]

2015. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Vadász és vadász közt egyetlenegy különbség van (a többi ebből következik).


Vagy tiszteli az életet.

Vagy nem.


Első esetben például nem öl feleslegesen. Ha mégis, azt csak muszájból, az állatnak a lehető legkevesebb szenvedést okozva teszi, satöbbi.

Második esetben az állat csak célpont, egyedül az ölés, a trófea az, ami számít.

2015. aug. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Még valami...


A rossz vadász szeret ölni.

A jó nem.


Az egyik számára az ölés maga a cél, a másik számára csak egy eszköz az életbenmaradáshoz.

2015. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!