Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért haragszik...

Szerintetek miért haragszik rám a 12 éves lányom?

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi baja nem volt tök jól elvoltunk, ma meg alig szól hozzám. Nem is mondtam vagy csináltam semmit. Megkérdeztem hogy mi baja van és felemelte a hangját és azt mondta h szerinted? semmi tök bunkó volt. Azóta elkerül és nem szól hozzám. Szerintetek miért haragszik? Hagyjam békén?

35/F


2010. júl. 18. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csajoztál be, vagy beszéltél valakivel telefonon??

Hát valami csak történt, ha haragszik....esetleg nem engedtél meg neki valamit, vagy bármi...vagy esetleg megjött neki!!!

Csak úgy azért nem szoktak meghülyülni! :)

2010. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

És szerinted ezt ezek alapján pár mondatból így látatlanba meg tudjuk majd mondani nem:D Ha te sem tudod mi honnan tudjuk? Egyébként igen hagyd most békén.

19/L

2010. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
81%
Biztos, hogy csináltál valamit, mert, akkor nem mondanál gondolkozz csak! Én nem szoktam csak ilyent csinálni otthon 13/F
2010. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Éppenséggel lehet valami apróság is. Mondjuk leszóltad a kedvens zenekarát:-)

Inkább béküljetek ki gyorsan. Menjetek el moziba.

Én annak idején sok mindenen megsértődtem apukám miatt. Pl, mert azt mondta Rick Astleyre, hogy nyápic :-)))

ennek 20 éve volt.

33/N

2010. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
10:10-nek adok igazat:D
2010. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg semmit nem csináltál, akkor valószínűleg valami számodra apróság lehet, amit ő véresen komolyan vett. Én ennyi idősen azon sértődtem be apukámra, hogy amikor az Esmeraldát néztem, megkérdezte, hogy "Meddig kell még nézni ezt a szemetet?" :D
2010. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami kis apróság lehet, ami neked nem számít durvának, de neki az "életét" jelenti. Gondolkozz, hátha eszedbe jut!

Vagy nem felejtettél el valamit? Szülinap, névnap, vagy bármilyen egyéb ígéret?

2010. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami tini probéma lehet. Én is lány vagyok 21 éves és emlékszem, hogy volt mikor nem érteték mi bajom. Volt mikor spontán ilyen idegességi roham vagy mi volt. Olvastam róla és már tudom, hogy ez a nővé érés folyamata miatt volt, hogy ok nélkül bunkó voltam. Nem értettem miért. Fiúknál nem megy végbe annyi változás, mint lányoknál. Szerintem tiszta bilógia az egész. És nagyon szörnyű néha, hogy nem tudod miért is utálod azt, aki 1 hete még tök ari volt. :-)
2010. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és én is pár hónappal múltam 11 mikor először megjött.
2010. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na végülis kidrült, miért haragudott meg és kire?
2010. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!