Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két gyerekét egyedül nevelő...

Két gyerekét egyedül nevelő anyukákat kérdezném?

Figyelt kérdés

..Abban, hogy mi jár nekem.

Dolgozok, kapok családi pótlékot, és gyerektartást, de rengeteg adósságom van.

Válás után nálam maradt a lakás, aminek a teljes törlesztőrészletét (80ezer) én fizetem, plusz a lakás rezsijét.

Illetve csak fizetném, de a férjem itt hagyta rám a lakást, (ami közös, de én lakok benne egyenlőre)és minden szolgáltatónál min 50-70 ezer ft-os tartozást hagyott rám. Ez 5x50-70 ezer. Ő lelépett, nem tudom hol van, nem is érdekel. Behajtani rajta nem tudom.

A fizetésem + a többi bevételem kb 160ezert ft, de a kiadásaim havi szinten 130-150ezer. Ebbe nincs benne semmi , csak a lakás törlesztő részlet, és a sima, havi rezsi.

Feltételezem, segélyt nem kapok, mert ahhoz "sokat" keresek. Melyik szolgáltatónál kaphatok kedvezményt, mint egyedülálló? Elmü, díjbeszedő, Főtáv, vagy más? Vagy jár valami egyéb?

Ha utol tudnám érni magam, nem lenne gond, de sajnos annyi az elmaradás, hogy nem tudom hogyan keveredek ki belőle, na és itt a két kamasz gyerek. Szinte zsíros kenyéren élünk, semmit nem tudok nekik megvenni, mégsem csökken az adósság.

Valaki segítsen, aki hasonló helyzetben volt. Milyen lehetőségeim vannak?


2010. júl. 18. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek,mi sem élünk jól de ennél azért jobban
2010. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg atutemezhetned az adossagok visszafizeteset? Hatha gy konnyebb lenne fizetni
2010. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik közműnek írj levelet, hogy ki akarod fizetni és oldjátok meg valahogy. Én régen az áramszolgáltatónál melóztam és ha valaki így közelítette meg a dolgokat jobban is álltak hozzá. Vagy ügyfélszolgálat. Légy talpraesett és ne hagyd magad. Érdekük, hogy fizess! Sok szerencsét, remélem segítettem.
2010. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!