Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ösztönöz arra egy gyermekei...

Mi ösztönöz arra egy gyermekeit egyedül nevelő nőt, hogy összeálljon egy nős férfival?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a szerelem...az teljesen vak ezen a téren, gyerekektől függetlenül.
2011. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem magad is tudod, nyilván az, hogy ne legyen már egyedül. Az meg, hogy nős a férfi... szerintem azért vannak olyan nők, akiknek nős pasas kell, mert ez egy olyan dolog lehet, hogy "na, ez már másnak is kellett, így már nekem is kell". Érted, mire gondolok, pl. az ilyen olyan telefon is azért kell sokaknak, mert másnak is olyan van. A nős pasi is ilyesmi lehet, hogy ha már másnak kellett, akkor neki is, pedig lehet, hogy amúgy eszébe sem jutna.


De nem hiszem, hogy ez csak az egyedülálló anyák specifikus defektje lenne. Én is egyedülálló szülő vagyok, de sose kéne foglalt pasi, se nős, se olyan, aki csak egyszerűen jár valakivel, vagy akármi.

2011. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
A p..ja. Mindegy ki, csak dugja.
2011. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cross84 válasza:
56%

Egy ez hülye kérdés, már bocs, de ehhez még több körülményt kéne ismerni. Bármi lehet. Szerelem, számítés, az ész hiánya....

Viszont, ha jól tippelem, a kérdést feltevő maga a férfi felesége...sztem

2011. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
A kétségbeesés. Az, hogy érzeni akarja, hogy ő még kell valakinek.
2011. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Mivel a hölgy egyedülálló, tehát nincs kötelezettsége etéren más férfinak, sztem az jobb kérdés, hogy a nős férfi miért áll össze vele ( és vállal pár gyereket esetleg)? Én amondó vagyok ( sajnos kerültem ilyen helyzetbe, csaltak már meg) hogy nem a csábító a hibás egyedül, ő csak a saját lelkiismeretével kell elszámoljon, a csaló fél az, aki magyarázatot kell, hogy adjon.
2011. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerelmes, mint a nagyágyú, és mellette nem épp egy erkölcsbajnok (vagy a pénz is lehet).
2011. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Na szerinted miért? Nyilván a nő párt akar, meg főleg apát a gyerekeinek. Ehhez teljesen ideális alany egy házas ember főleg akkor, ha még nincs gyermeke. Így a férfi már úgymond "be van törve", meg is állja a helyét férjként, hiszen nem a felesége akar elválni tőle. Ilyen szempontból tökéletes alany. Az egyedülálló gyermekes nőknek pedig nem nagyon szoktak gátlásaik lenni, hogy házas a férfi, hiszen rajtuk is átgázolt már pár ember, nekik csak a saját- és a gyerekeik érdeke számít.
2011. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!