Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermeküket egyedül nevelő...

A gyermeküket egyedül nevelő anyák valóban óvatosabbak, távolságtartóbbak a párkeresésben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 05:43
 1/10 anonim válasza:
Igen!
2011. febr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, hisz mar csalodtak illetve akkor mar sokkal tobb szempontot kell nezniuk, mert a ferfinek a gyerekkel egyutt kell elfogadnia es sokkal nagyobbat is bukhat, ha nem a megfelelo ferfit valasztja, hisz a gyerekenek is arthat egy rossz kapcsolat.
2011. febr. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik. Olvastam már itt olyan kérdést,hogy most válok,gyerekeim vannak,mikor találok magamnak rendes párt újra.

Ez nem az óvatosság jele.

Aki egy rosszul működő kapcsolatba szül gyereket,vagy azért válik,,mert már nem szereti a férjét,vagy nem boldog,az nem lesz óvatos. Neki fontosabb a saját boldogsága,mint a gyerekei érdeke. Az nem apát választ,hanem magának egy férfit.

Aki viszont felelősen gondolkodik és a gyermeke fontosabb a saját vélt boldogságánál,az nagyon meggondolja,hogy összeköti-e valakivel az életét.

2011. febr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom, hogy tele vannak a társkeresők

elvált, 1-2 gyermekük mellé MÉG

minél hamarabb szülni kívánó Anyucikkal.


Jellemzően sokkal megalkuvóbbak, rosszabbat is elfogadnak, mint a férjük volt. - A szükség nagy úr.


Persze eszemben sincs visszaélni, kihasználni Őket, de egyáltalán nem óvatosak.

2011. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Van olyan, aki óvatosabb, van olyan, aki nem.

Én személyszerint nem keresek párt azóta, hogy egyedülálló anya lettem és ez még jó pár évig így is marad. Ha az ember olyan lelki sérülést szenved, sokáig eszébe se jut keresgélni.

Van olyan ismerősöm, aki épp fordítva gondolja: most várja az új -néhány hónapja tartó- kapcsolatból a babáját.

2011. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

07:08

Azért szerintem ez nem általános.

Engem egy ilyen oldalon sosem találnál meg, nem szeretnék többet szülni, és nem akarok minden áron társat.

Most is lett volna lehetőség...de csak azért, hogy legyen mellettem valaki, aki egyáltalán nem szimpatikus...

Lehet velem van a baj?Nekem ez így nem menne...

2011. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!!


Én épp ilyen anyuka vagyok,és kijelenthetem ,hogy sokkal óvatosabb vagyok,ugyanis nem mindegy,hogy ki fog majd a gyerekemmel és velem is foglalkozni!!!

Inkább leszek sokáig egyedül,mintsem rosszul válasszak!!

2011. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, azok. Én is ilyen vagyok, elvált egy gyermekes anyuka, és az óvatosság mellett még bizalmatlan is vagyok, mert azért egy 8 éves kapcsolat után már az elején ki akarom zárni azt, hogy személyiségben is akár csak hasonlítson a volt férjemre. És szó szerint mindenbe bele tudok kötni, tehát ember legyen a talpán, aki elvisel és úgy szeret, ahogy vagyok. Jelenleg kialakuló kapcsolatom van, és nála is előjött, hogy a hisztisebb napjaimat nem tolerálja. És ebből voltak már most kisebb vitáink. Ami meg neki nem tetszik, hogy még nem voltam hajlandó bemutatni a kisfiamnak, pedig mondtam neki, hogy azt majd akkor, ha érzem, hogy komolyan gondolkodik kettőnkről.28L
2011. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen. Én pl. teljesen külön kezelem a magánéletemet, és a családomat. Család alatt a gyermekemet és magamat értem. Egyedülálló szülőként szerintem sokkal nagyobb a felelősség, mert nem csak párt, hanem szülő-társat is választ az ember. Ha belátja, ha nem. Innentől kezdve pedig akit beengedek a kicsivel közös életembe, annak sokkal több kritériumnak meg kell felelnie, mint akivel csak én találkozom. Mindamellett azt vallom, hogy a gyermek részéről történő elfogadás a parter felé van olyan értékes, hanem értékesebb, mint az, ha a partner elfogadja a gyermekünket.
2011. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éve vagyok egyedül a gyerekkel.Mindenki nyaggat,hogy ismerkedjek már végre!Nem merek!Pedig már jó lenne egy TÁRS!Tennem kéne érte,hogy találjak,de,amikor belépek egy társkereső oldalra és regisztrálni kéne én inkább kilépek.Nem vagyok csúnya,van egzisztenciám,nem akarok több gyereket.Csak valakit,akinek ÉN is fontos vagyok!
2011. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!