Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv. Mindenkinek. 30év után...

Üdv. Mindenkinek. 30év után most tudtam meg, hogy apám meghalt. Aminek már 6éve. Halálakor nem êrtesítettek. Sem hivatalból, sem a család. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem kezdenek mindenkit hívogatni. Ha a családod többi tagjával sem tartottad a kapcsolatot, akkor meg mit vársz? Lehet ők sem tudtak róla. Amikor édesanyám meghalt, akkor a kórház minket nem hívott fel, úgy tudtuk meg, hogy az egyik barátnője felhívta őket, hogy nem veszi fel a telefonját. Pedig le volt adva apám száma, ha lenne valami.
2019. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
szóval apád halott 30 éve?? és 6 éve tudtad meg, ami szerinted msot van?
2019. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Ez úgy lehetséges, hogy nem tartottad vele a kapcsolatot.

Ha ne adj Isten az én édesapám hirtelen meghalna, még azon az éjjelen sírva hívna fel anyukám. Ha meg nem hirtelen történne, akkor ott lennék az ágya mellett, amikor meghal.


Ez a különbség kettőnk között!

2019. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom. Keresd fel a hagyatéki ügyintézőt. Te hány éves voltél a halálakor?
2019. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Gazdag apád volt,hogy így érdekel ennyi idő után?

Állítólag az én nagyapám nagyon gazdag volt. De mamám férjhez ment másodszorra. Az eredeti papámról semmit nem tudok. Néha eszembe jut,hogy megismerjék,ha még él,de fél se M merülne bennem,hogy a halála után kutakodjak. Biztos neki is volt egy új élete. Ahogy a tiédnek is. Én hagynám a helyedben.

2019. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
5: Csak ez tudod nem opcionális, törvény kötelezi a hivatalt, hogy a hagyatéki eljárásra összehívja a rokonokat. Tehát ha ez elmaradt, akkor hivatali visszaélésről van szó.
2019. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tartottátok a kapcsolatot, akkor simán esélyes hogy nem tudsz róla. Én soha nem beszéltem az apámmal, 100% hogy nem fogok tudni a haláláról és még biztosabb, hogy nem fog senki értesíteni ezzel kapcsolatban. Akkor lennék meglepődve, ha valaki megkeresne emiatt.
2019. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
gond van az idősíkkal McFly
2019. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
7: Neked is mondom, hogy a hagyatéki eljárásban a hivatal köteles megkeresni és bevonni az eljárásba.
2019. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
30 év után tudtad meg, hogy apád 6 éve meghalt? Mi van????
2019. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!