Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy vannak olyan...

Lehetséges hogy vannak olyan emberek akiknek nem való párkapcsolat meg család?

Figyelt kérdés

Alapvetően öntörvényű vagyok ha nincs meg a személyes terem és alkotói szabadságom akkor diszkonfort érzésem lesz. Egyébként tetszenek a nők. De ahogy mindíg láttam mennyire próblémás egy család meg az alkalmazkodás amit sose bírtam elviselni..

Másrészt azt is érzem hogy a környezet el ára egy olyan dolgot amihez úgyvélem rajtam kívűl alap állásban senkinek semmi köze.

Ti mit gondoltok erről 28f



2018. dec. 20. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
A dugast akkor hogy oldod meg? Nem maceras minden alkalommal megdolgozni egy uj lyukert? Raadasul sose biztos hogy osszejon. Ha erre nem lennek lusta, en se tartanek allandot.
2018. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Na ezért kell megnézni 3x hogy kivel állunk szóba. Kedves 1.es. Szerintem kedves kérdező gondold meg mi a fontosabb. Mit alkotsz egyébként?
2018. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha te jobban érzed magad egyedülállóként akkor nyugodtan maradj egyedülálló. Nem ártasz vele senkinek sem. Annak sincs értelme, ha társadalmi nyomás miatt olyanra erőszakolod magad amihez semmi kedved.
2018. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Valóban vannak olyan emberek, akiknek nem való család. Ez esetben az alanynak számára szerintem a következő alternatívák lehetségesek:

A) Kasztráltatja magát.

B) Maszturbál.

C) Minden egyes aktusnál védekezik.

D) Amennyiben gyermek születik, lemond róla.

2018. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Olvass utána Einstein házasságának.
2018. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Volt barátom ilyesmi... Neki is tetszenek a nők, meg elviekben a gyerekeket is bírja, már említette is valamikor, hogy másnak az ő korában már vannak, és ő is bírná. Ám...


Az, hogy együtt éljen valakivel, az nagyjából lehetetlen.


Nem igazán vágyik arra, hogy napi szinten együttéljen valakivel. Közös házat/lakást nem akar, mert előítéletei vannak, és attól fél, kisemmizik. Ő ha "befogad" (mint ahogy velem próbálkozott) akkor ott ő az úr, szereti a kupleráját és nem díjazza az otthona otthonossá tételét, ami pedig rövid távon is horror egy nőnek, nem hosszú távon. Ő nőhöz költözni állandóra úgysem fog. Az meg hogy külön lakás milyen kapcsolat már...? Melyik nő fog így vele maradni és mondjuk gyereket vállalni.

Egyébként házasodni sem akar, fél a papoktól is és különben is a szülei házassága is félre sikerült...


Párválasztásban pedig eleve akadály nála, hogy bár nem egy visszataszító alak, de hogy is mondjam, nem a legvonzóbb, szereti a hasát... Viszont neki vannak ám igényei, csakis a csinos vékony vagy legalábbis nem túlsúlyos nők jönnek be neki, meg hosszú haj, meg sportosság...


Így nem tudom talál-e valaha valakit, akivel kölcsönösen kijönnek, szerintem inkább megalkuvás lesz, ha lesz ilyen. Részéről kapuzárási pánikszerűség, egy lehetséges nő részéről meg hasonló, hogy ne maradjon egyedül vagy ha esetleg egyedülálló anyuka akkor is jobban alkudik az érdekei miatt. De amolyan szerelmi kapcsolatot nem jósolok neki...



(Egyébként pedig vágyik azért társaságra, és annyira nem rossz ember ő. Hülye rögeszméi, előítéletei vannak. Ha ezeket mellőzné és csak egy kicsit alkalmazkodna, csak egy kicsit odafigyelne arra, hogy mire vágyik az a nő, aki tetszik neki, akkor simán működne minden. De igen, ő is annyira öntörvényű, hogy én már pl rég feladtam. Vele tartanék, egész életemben sírhatnék társas magányomban... Én sokat alkalmazkodtam, megértő voltam, neki jó volt a kapcsolatunk, de amint picit próbáltam a saját álmaimat megvalósítani, csak gátakba ütköztem és sírás lett a vége, amit neki legegyszerűbb volt hisztinek titulálni, amit majd 2 hét múlva elfelejtek... Na ez így nem mehet.

Már öregszik, 40+, ő is alkalmazkodóbb valamivel, de szerintem reménytelen így is, hogy megtalálná az igaziját...)

2018. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező! Egyébként pedig ha úgy érzed nem akarsz együttélést, családot, gyerekeket, akkor hát ne ugorj bele csak azért mert így szokás.

Viszont ha nővel kezdesz, akkor ne ringasd abban, hogy de igen akarsz... Hanem legyél őszinte, hogy mi és meddig kell neked. Keres sok nő is olyan pasit, aki nem akar már családot, elköteleződést...

2018. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Mintha engem írtál volna le, csak nőben.

Szóval van aki ilyen, és én nem ítélem el, azt sem aki családról álmodik. Mindenki maga tudja mi a jó neki :)

2018. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Egy korábbi válaszoló pont írta, hogy Einstein pl. ilyen volt. Általában a zsenik úgy alkalmatlanok nem, hogy házasságra, komoly kapcsolatra is, ahogy vannak.

De nem csak ők.


A zseniken felül is vannak ritka maguknak való emberek, akik képtelenek alkalmazkodni a másikhoz, még egy minimális szinten is. Régen is voltak ilyen emberek, de azok tönkre is tették a gyerekeik életét. Nagyapám pl. hűséges se volt, önző is volt, piált is, utána ki is fordult magából. Csak hát akkor még szégyen volt nem házasodni.

2018. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ha így érzed, maradj egyedül. Igen ,van ilyen. Ha időben visszamehetnék, én is az egyedüllétet választanám (és mondom ezt úgy, hogy tündéri felnőtt lányom van, és egy férjem, aki a tenyerén hordoz. Mégsem való nekem, boldogabb lettem volna egyedül, így utólag visszanézve.) Szóval, ne cseszd el az életed.
2018. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!