Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon hagynátok a fiatokat 3...

Itthon hagynátok a fiatokat 3 napra egyedül?

Figyelt kérdés
Júniusban voltunk 1 hétig Hajdúszoboszlón nyaralni, utána még a Balatonra is sikerült 4 napra lemenni.Ma az egyik baráti házaspár mondja, hogy a hétvégén 3 napra menjünk már vissza Szoboszlóra.Na erre az én 16 éves fiam kiakadt, hogy miért kell őt rángatni, itthon vannak a haverjai is, neki a foci többet ér, mint Szoboszló, és menjünk mi csak nyugodtan, ő marad itthon.Még nem hagytam ennyi időre egyedül, tudom, hogy nem link gyerek, nem csavarog, meg ilyesmi, de nem hiszem, hogy lenne egy nyugodt percem is.Viszont azt is megértem, hogy mi már nem vagyunk társaság neki.Mit csináljak?
2010. júl. 18. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közelbe rokon vagy ismerős aki egyszer-egyszer ránézne míg ti oda vagytok?
2010. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen 3 napra? Hagyd otthon nyugodtan, de hagyj pénzt és ígértesd meg vele, hogy minden este x órakor felhív.
2010. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 éves fiú már egyáltalán nem kicsi.

Évekkel ezelőtt műtötték a hátam, 2 hétig kórházban voltam. Az akkor 12 éves lányomat 2 hétre egyedül hagytam. Nem tudtam kire hagyni, de nem is volt semmi gond, pénzt hagytam neki otthon, el tudott menni vásárolni mindent ami kellett neki, nem történt semmi gond.

Egy kis önálóság nem árt. Egy kamasz fiúnak biztos jobban esik valóban a haverokkal lenni, ez egy ilyen korszak, el kell fogadni.

Bármi gond van telefonálni tud, szerintem nyugodtan egyedül hagyhatjátok.

2010. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 16 éves,én nyugodtan otthon hagynám,hisz 2 év múlva nagykorú.Esténként egyszer felhívnám,hogy rendben van-e minden.Menj ,és érezd jól magad.már nem kell neki pelenka.
2010. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

3 nap nem sok... legalább kiderül méltó e a bizalmadra :9 elég nagy már szerintem.


28/N

2010. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy ráveszem magam a dologra, csak amilyen hülye aggódós vagyok, tiszta ideg leszek egész idő alatt.
2010. júl. 18. 19:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Itthon hagynám,főznék neki egy jó adag kaját,és megmondanám neki,hogy:"Fiam,kaja,üdítő a hütőbe!Megbízok benned!Mindent csinálhatsz,csak vigyázz magadra,ne züllj el(ne drogozz,ne idd le magad a sárga földig-"Néha a kevés,több!")Minden nap,amikor telefonálok,kötelezséged felvenni a telefont,és minden este 9 órakor telefonálj!Mertha nem telefonálsz,akkor hazamegyek..és meglepetésszerű lesz a hazatérésem!":D
2010. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
engem 15 évesen egy hétre itthonhagytak szüleim és ők kimentek erdélybe.. szerintem ha megbízható a fiú akkor nyugodtan maradhat.
2010. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hagyj neki sok sok gumit otthon. : D
2010. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen rokon a közelben.

Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 18. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!