Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túlérzékeny?

Én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés
van egy 18-es nővérem és én vok 13 na szval mindent megosztunk egymással ruhákat mindent és ma elhívtam napszemcsit venni és 5kor zár a bolt és cigit akart venni mert rá jött hogy nincs neki(titokbancigizik bármikor elmondhatnám szüleimnek csak nem vagyok egy szemét)na és ucsó 30percben elindultunk h veszek magamnak szemcsit és segít na ő cirkuszolt az ut közben h ő már nem vesz mert nem fog sietni hnap lejövünk na akk azt mondta h na jó (mint teréz anya)elmegyek hátha nyitva van erre a szemcsire gyüjtöttem egész hónapban és akk elkezdi ez jó na menjünk én meg kérdeztem h biztos meg minden mert nem tetszett annyira az mondta jó jó semmi energiát nem fordított rá hogy megnézze na akk megvettem és kocsmába kelett menni mert cigi kell és meg ittam egy ücsit ő meg egy pohár sört és ivott mégegyet és bátyám(ő is ott volt)mondta h éhes és akar hambit és elmentek hambit vennni engem ott hagytak azt mondták 5per az egyész na vártam 45percet és mkor mondtam most este 8:30-kor hogy megyünk akkor fáradt vagyok akk ennyit mondott hülye vagy nem hagyom itt a söröm és mondom utánna megyünk hát sztem itt leszek hajnal 4ig menjél haza ha nem érzed jól magad(8fiatal 16-23 évesig és 34alkesz közt)és mondtam elkisérsz vmeddig?hát ott egy csepel(majd szét esig)menj haza azon na szia és én meg rájöttem h sztem nem jelentek annyit neki mint ő nekem nagyon megutáltam őt és nem cigit vennio indultunk el
2010. júl. 18. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Agyadra ment a meleg?
2010. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a katyvaszt először is fogalmazd át érthetőre, mert pár sor után zúgni kezdett a fejem és jojózni a szemem. Akkor talán többen válaszolnánk....
2010. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem egy kicsit túl érzékeny is vagy (ez nem gáz van ilyan), de ezt nekik akik 13 éve ismernek már tudniuk kellene, szóval az is igaz lehet, hogy nem figyelnek annyira rád. Ha rosszul érzed magad miatta szólj nekik.
2010. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egészből nem értek semmit! Csak azt hogy nem kisért haza!! És?? Nagy vagy már..világos van
2010. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,igen,bennem is az fogalmazódott meg,mint az előzőkben.

Gondold ezt újra kislány,próbáld meg lerövidíteni és átfogalmazni,úgy,hogy földi halandók számára is világos legyen.

2010. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
...
2010. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudunk olvasni,és értelmezni is,de ezzel most kifogtál minket.Légyszi érthetően írd le,mert akkor(neked) értelmes választ nem fogsz kapni.

22/L

2010. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
2010. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én se értem,írd át
2010. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit hibásan irtál de én értem:)Ha megígérte illene betartani a szavát. Igen elég nagy vagy már meg minden de azért egy kocsma nem neked való hely! Egy kisboltban is megvehette volna, de m1. Egy darabig elkísérhetett volna, amilyen ez a világ...Ettől függetlenül lehet hogy megártott neki a sör...vagy ki tudja mi ott 45 percben...majd kibékültök nyugi, ha nem veszekednétek néha túl nyugis lenne az élet:)ezt is értékelni kell:)
2010. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!