Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlérzékeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlérzékeny, vagy másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Nekem eddig semmi bajom nem volt a melleimmel, közepes méretűek és azt hittem a páromnak is tetszik egész tegnapig. Az egyik újdonsült barátnőnknek, megjegyezte hozzáteszem mindenki előtt(igazándiból ez fájt a leginkább), kár hogy a barátnőmnek nincsenek ekkora mellei. Otthon mondtam neki, nem esett jól, hogy ezt így kijelentette. Erre leordibált, hogy én csak féltékeny vagyok arra a csajra, és hogy önértékelési problémáim, hogy ezt én felveszem, hisz ő csak hülyült. És még azt is megjegyezte, tudhatnám, hogy nincs nagy mellem, akkor nem hisztiznék. De amúgy se fog hazudni nekem, örülne, ha olyan melleim lennének és nincs olyan pasi, aki nem örülne neki.
2011. okt. 29. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezen és is megsértődnék, főleg, ha otthon még le is ordítana ahelyett, hogy megmagyarázza szépen..
2011. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé tahó pasid van, ha nekem ilyet mondana a barátom, orrba vágnám az biztos, de sose mondana nekem ilyet. Nekem 75a-s mellem van és soha se mondott ilyet, te meg mondhatnád neki, hogy lehetne a farka mondjuk 2 cm-el nagyobb!!!
2011. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülyült, de hülye vicc volt. Kicsit olyan is, mintha nyalizott volna a csajnál. Nekem is rosszul esne. Megkérném rá, hogy legközelebb ezzel ne vicceljen, főleg előttem.
2011. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
XD ez jó, amit az előző írt, bár én nem merném mondani. de nagyon jó riposzt!
2011. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mekkora tapló.
2011. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és csak azért pipult be, amiért te felhoztad a témát?

te milyen stílusban kezdtél vele beszélgetni?


na nem mint aki nem ad neked igazat, a pasid tényleg tahó, de gondolom téged sem kellett félteni ;D

szóval hagyd ott a paradztot, had' markolásszon nagy csöcsöket.

2011. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt hozzáteszem lecsúszott neki pár sör tegnap. Az elején normálisan próbáltam ezt vele megbeszélni, aztán mivel így reagált kihozott a sodromból. Egyszerűen nem értem meg, mintha akarna valamit a csajtól.

Ma meg egész nap nyalizott nekem, látja, hogy nem bocsájtottam meg a tegnapit. Bocsánatot is kért, de egyelőre nem tudok nem haragudni rá. Ok mondja el, ha nem tetszik valami, de ne a barátok előtt és ne ilyen stílusban.

2011. okt. 29. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
lapátra a csávóval, hadd nyalja a másik sejhaját!!ha annyira tömjénezi, akkor...:)
2012. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de gáz a pasid...nem reagáltad túl.
2012. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!