Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tennétek a...

Ilyenkor mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Anyukám olyan dolgok miatt ideges, amiken nem tudok változtatni de idegesít, hogy ideges, elégedetlen, megkeseredett. Ha meg látom rajta valami baja van és rákérdezek, akkor meg jobban felhúzza magát.

Szarjam le mi baja?

Vagy mit csináljak?


Apukámnak most felig-meddig van egészségügyi probléma, az is idegesíti, persze az engem is! Zavarja, hogy a szemével is baj van... közbe meg már unja hogy mindig az orvosokhoz kell szaladgálni... unja, hogy nincs ideje elmenni sehova csak úgy nézelődni, mindig orvos vagy boltba vagy ügyet intézni megy. Én segít neki neha boltból cipelni de egyedül nem megyek mert az lenne a vege hogy en nem tudom megvenni amit kell.

Idegesíti, hogy nincs munkája, hiányzik neki, hogy emberek közt legyen de nem talált munkát, uj varosba költöztünk.

Meg annyira pénz sincs.


En nem nagyon tudok valtoztatni ezen. Mikor mondtam, hogy menjünk nyaralni az én felretett pénzemből, nem fogadta el.

Az is baj hogy nem tud kocsival vasarolni menni, így sokadszorra tud megvenni cipelni mindent. Apukam nem vezethet most, egészsége miatt. Én meg nem tudok. Jelen pillanatba nem is lenne időm megtanulni mert zh-k ès vizsgak jönnek, egyetemen sok az órám. Nincs időm. Legfeljebb nyáron. Ha most azonnal be is iratkoznek, akkor se 2 nap megtanulni.


2019. nov. 23. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Abban tudsz segíteni, hogy ha helyben van az egyetem és minden nap haza mész, hogy megkérdezed hazafelé mit vegyél és milyet. Ha nem tetszik neki, akkor menjen el minden nap saját maga egyedül. Ha nem dolgozik és néha elmegy orvoshoz, mert gondolom minden nap nem kell oda sem menni, akkor napi teendője bolt és takarítás. Emellett siránkozik az életén. Mióta nem talál munkát? Olyan nincs, hogy egy egyetemi városban akár sorra 8 általánossal ne vennék fel, csak gondolom nem tetszik neki a kínálat, ergo annyira nem akar dolgozni, mert az állatok nem kopik fel. Apád volt eddig a kereső. Beteg? Nem tud úgy vagy annyit, vagy egyáltalán melózni. Többet van otthon, kiidegeli anyádat, mert van az az ember, akivel nem lehet kijönni, csak napi pár órában. segíteni csak olyan dolgokon tudsz, ami hétköznapi dolog. Mosogass el, csinálj rendet magad körül, menj el megvenni naponta 1-1 dolgot. Mindennap nem kell nagybevásárlást csinálni. Hozzászokott a kényelemhez. Autó! Ha elmész venni egy lisztet, egy olajat, kis krumplit, felvágottat, zsemlét, már meg is van. Két szatyrot elbírsz. Mindennap két szatyor az már valami, főleg, ha előre gondolkodik és ma csak 1 kg hús kéne, de tudja hogy máskorra több, akkor azt előre megveszitek, mikor kisebb lenne a csomag. Sajnállak, hogy ezzel kell szembe nézned, de van aki pl. az én anyám is végig sírja fiatal kora óta az életét, mert mindig van valami gondja. Pedig nem lenne, csak nem tud boldog lenni. ez egy ember típus … Puszillak!
2019. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!