Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel menjek utazni?

Kivel menjek utazni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nagyon szeretek utazni, de még nem engednek el egyedül. Elhataroztam hogy karácsonyra valakinek egy Bázelbe szóló utat adok ajándékba. ( Suli mellett dolgozom)


Viszont nem tudok eldönteni kinek kéne adni.

Apukámmal elég sokat mentem már üdülni, vele élek, és nagyon jól megvagyunk az azonos érdeklődési kör miatt


Anyukámmal heti 2-3 alkalommal találkozom, vele is nagykn jó a kapcsolatunk, neki kevesebb pénze van ritkábban jár nyaralni


Noveremmel egészen egyedi a viszonyunk, nagyon jó testvérek vagyunk, de amikor egy éve felvetettem ennek a lehetőségét elzárkózott előle. (Bár szerintem azért örülne neki)



2019. nov. 28. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyukádat javasolnám,ha apuddal gyakran jártok el a tesód meg elzárkózik. Legalább anyukáddal is lesz egy ilyen élményed
2019. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyát választanám
2019. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kamugyrosz ***** válasza:
20%
Mehetek én is
2019. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal
2019. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Te adsz ajándékba valakinek egy bázeli utat, csak hogy te is mehess?! Mi van? Remélem akárki kapja az nem téged visz.
2019. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
11:34, szerintem inkább arra gondolt hogy valakit kivisz magával, és az volna az ajándék. Ilyesmit én is csináltam már, nem hinném, hogy bármi kivetnivaló van ezzel.
2019. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Bocs,de nekem nem ez jött le.... :) Hát nem tudom. Abból meg nincs utána sértődés? Én inkább előre megkérdezném, mert az időpont sem mindegy kinek mikor jó. Meg lehet, hogy a helyszín sem.
2019. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Persze, mindettől független én is inkább lebeszélném előtte. Azért ez nem olyan mint egy "vettem két jegyet az xy filmre", szóval érdemes lenne jobban átgondolni és megszervezeni az egészet.


A kérdésre válaszolva, én is inkább az anyukára szavaznék - biztos, hogy jól esne neki.

2019. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

A nővéreddel semmiképp, világosan megmondta, hogy nem akarja!

Apukád és anyukád közül válaszd azt, akivel jobban érzed magad egy utazás alkalmával.

Tehát belevalóbb, rugalmasabb, többet tud gyalogolni, ugyanazok a programok érdeklik.

Ha ezek után apukádat választod, akkor anyukádnak vehetsz évközben a szülinapjára egy wellness hétvégét, 3-4 naposat.

2019. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Először is a nővéred hagyd békén, kéretlen ajándékot akkor sem veszünk másnak, ha SZERINTED örülne neki. Ne akard jobban tudni, hogy mint akar, mint ő maga. Ebben a helyzetben anyukádat választanám a helyedben.
2019. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!