Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel menjek utazni?

Kivel menjek utazni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nagyon szeretek utazni, de még nem engednek el egyedül. Elhataroztam hogy karácsonyra valakinek egy Bázelbe szóló utat adok ajándékba. ( Suli mellett dolgozom)


Viszont nem tudok eldönteni kinek kéne adni.

Apukámmal elég sokat mentem már üdülni, vele élek, és nagyon jól megvagyunk az azonos érdeklődési kör miatt


Anyukámmal heti 2-3 alkalommal találkozom, vele is nagykn jó a kapcsolatunk, neki kevesebb pénze van ritkábban jár nyaralni


Noveremmel egészen egyedi a viszonyunk, nagyon jó testvérek vagyunk, de amikor egy éve felvetettem ennek a lehetőségét elzárkózott előle. (Bár szerintem azért örülne neki)



2019. nov. 28. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de könyörögve kérlek áruld el, miből van pénzed 17 évesen baseli útra. Te nagyon tudhatsz valamit.
2019. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Anyukáddal, viszont úgy, hogy ne kelljen költségekbe vernie magát.

Arra viszont figyelmeztetnélek kérdező, hogy hiába van 3 ezer forintért repjegy Bázelbe, nem lesz olcsó. Svájc gyakorlatilag Európa legdrágabb országa és nagyon sokba lesz oda egy utazás. Nézd meg mennyi lenne a szállás pl. Azonfelül a kaja is a magyar árak többszöröse. Programok is nagyon drágák, akár több tíz ezer egy sima múzeum belépő is.

Ha továbbmentek Bázelből, akkor sem lesz ott olcsó hely, Franciaország sem olcsó. Németországban meg látványosság, érdekes hely nincs a közelben szerintem. Meg rengeteg elmenne utazásra ott.

Franciaország, Elzász ami megéri, de ugyanúgy drága lesz.

Csak úgy vágj bele és adj ajándékba másnak, hogy ki tudod fizetni. Mert az nem ajándék, hogy neki kelljen egy vagyont fizetni a helyszínen.

Svájc nem magyar diák pénztárcàhoz való, sajnálom.


Én inkább ajánlanám Bergamót Rynairrel és Milánói visszaúttal. 2 nap elég és annyi pénz nem fog elmenni (bár itt is dupla árak vannak Magyarországhoz képest).

2019. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg idén is a tesódat, ha annyira jó a kapcsolat!
2019. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!