Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozi vagy egy vacsora anyóssal...

Mozi vagy egy vacsora anyóssal. Mit választanál?

Figyelt kérdés

Anyós meghívott minket vacsorára, ma estére. (Kb 15 perce telefonált) Viszont, már péntek este foglaltunk mozijegyet ma estére. A kettőt egyszerre nem megy. Én legszívesebben moziba mennék. Azt mondtam anyósnak, hogy mindjárt visszahívom.

Párom szerint máskor is tudunk moziba menni. Ez rendben van, de nem akarom, hogy anyós azt érezze, hogy ő bármikor beleszólhat az életünkbe, mert miatta bármit lemondunk.


2010. júl. 19. 15:47
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan kérdés, amiben nem dönthetek egyedül. Azért nem mondtam azonnal, mert a párommal közösen döntünk.
2010. júl. 19. 16:01
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha tudott a mozirol akkor egyen csak egyedul:))))
2010. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

Ezért van ma olyan sok vita a párok között,mert minden apróságból ügyet csinálnak. A mozi nem lehet olyan fontos,hogy ezért megsértsd az anyósodat és a párodat.

30 éve házas nő.

2010. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem olyan fontos a mozi, mert elmehetünk máskor is.

De nem akarom, hogy anyós kavarjon itt nekem, mert bizony úgy tűnik.

2010. júl. 19. 16:05
 15/28 anonim ***** válasza:
54%

Moziba bármikor mehetsz, de egy édesanya meghívását el kell fogadni. Neki nem biztos, hogy olyan jó máskor. Ha nektek mindegy, akkor "szívatásból" ne mondjátok le. Ha nem jó, akkor beszéld meg vele. hogy mozijegyed van és nem akarod lemondani, mikor lenne jó, vagy mennyire fontos.

Az nem beleszólás az életedbe, ha meghívnak vacsorára. Neked hogy esne, ha anyukkád hívna, a párod meg nem lenne képes áttenni a mozit máskorra?

Másrészt, ha csak egy szimpla vacsora( nem válságmegbeszélés, ritka vendég vagy évforduló) é s a mozi máskor kevésbé jó, akkor nyilván a mozi. Anyósod nem tudhatja, hogy moziba mentek, vagy hogy mennyire fontos. Anyósod a férjed anyukája, ezt ne felejtsd el. Vele is úgy beszélj, mint anyáddal, vagy a barátnőddel tennéd. Ha meghív vacsira, de mozijegyed van, akkor ezt mondod: íjnye, mozijegyem van!!

A párod ezek szerint vacsorázna inkább. Ha neki ez fontos, szívesen hazamenne, lehet, hogy a kedvéért áttenném a mozit. De ha mondjuk máskor nem játsszák, vagy nagyon vártad, akkor ő tenné át a vacsit.Velük beszéld meg, a pároddal, anyóssal, ki mit szeretne, kinek mi a fontos. Biztos találtok mindkettőre megfelelő időpontot. Ha te anyóshoz nem is mennél, gondolj arra, hogy neked is jól esik, ha a párod és a családod megkedveli egymást. Tégy te is úgy, közeledj az ő családjához, ha neki fontos.

2010. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%
Kori vacsi mondjuk 6-8ig és egy kilences mozi? Én a vacsit választanám ha ez első megoldás nem működik. tuti nem rosszat akart és mozizni holnap is tudtok de ha megsértitek lehet vacsi nem lesz másik.
2010. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem biztos, hogy megjegyezte a dátumot. Nem várhatod el a legkedvesebb ismerősödtől sem, hogy minden programodat fejben tartsa. De ha vacsorázni hívnak, azon nem kell megsértődni azért :) Meg azon se, ha a párodnak jobban tetszett a vacsis program. Talán éhes. Mozi is van minden nap.
2010. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

De hát mi a kérdés ha már meg volt beszélve a mozi?És ezt miért nem tudtad anyósnak is mondani amikor felhívott,és miért azt,hogy vissza hívod?Szerintem most a saját határozatlanságod miatt vagy ebbe a helyzetbe.

A párod nem várhatja,hogy ugorj ha az anyja füttyent,ne szervezzen Ő nektek programot.Ha meg direkt kavarásnak gondolod,akkor én máskor sem mennék vacsorára hozzá.

2010. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
72%

Ha ritkán talákoztok anyóssal akor inkább vacsora.


ha akármikor lehet akkor inkább mozi.

2010. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ő az anyósom, és annyit igazán megjegyezhet, hogy TEGNAP mondtuk neki, hogy MA nem érünk rá.

Tudta ő is, most is mondtam neki. Ennyit felelt: és?

7kor kezdődik a mozi, és 9ig tart. Anyós meg fél8ra lenne kész a vacsorával.

2010. júl. 19. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!