Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozi vagy egy vacsora anyóssal...

Mozi vagy egy vacsora anyóssal. Mit választanál?

Figyelt kérdés

Anyós meghívott minket vacsorára, ma estére. (Kb 15 perce telefonált) Viszont, már péntek este foglaltunk mozijegyet ma estére. A kettőt egyszerre nem megy. Én legszívesebben moziba mennék. Azt mondtam anyósnak, hogy mindjárt visszahívom.

Párom szerint máskor is tudunk moziba menni. Ez rendben van, de nem akarom, hogy anyós azt érezze, hogy ő bármikor beleszólhat az életünkbe, mert miatta bármit lemondunk.


2010. júl. 19. 15:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Heti 3 alkalom ritkának számít?

Tegnap is voltunk nála, mert ránk telefonált (épp strandra készültünk), hogy ugorjunk be hozzá.

Bementünk, a strandolás elmaradt.

2010. júl. 19. 16:14
 22/28 A kérdező kommentje:
A szüleimhez heti 1x megyünk.
2010. júl. 19. 16:15
 23/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz ennek jó vége hidd el.És én is több mint egy évtizede házas vagyok.Ha nem a saját életeteket élitek amibe csakis kettőtöknek van bele szólása,abból csak problémák lesznek.És itt nem csak egy vacsin van a hangsúly.
2010. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Főzz naponta meleg ételt, és havonta egyszer-egyszer fogadjatok vacsorameghívást. Ha éhes a párod, persze, hogy a vacsit választja.
2010. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Főzök minden nap, de hát anyuci főzte finomabb...
2010. júl. 19. 16:23
 26/28 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos az én tapasztalatom az, hogy anyóst időben helyre kell tenni. Persze ezzel nem akarok általánosítani, vannak kivételek! :)

Az én anyósommal ott tartunk, hogy mi fizetjük a rezsijét mert arra sem figyel oda, hogy legalább tartozása ne legyen.

Szóval: mozi, főleg, ha már tudott róla tegnap

2010. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg, hogy alakul/t az este. Ugyan már írtam, de egyértelműen mozi.

Ahogy olvasgatom a kommentjeidet, tényleg a pároddal kellene előbb tisztázni a dolgokat, főleg ha sokallod az anyóst. Én nem bírnám ki hetente 3-szor az enyémet, de az külön történet. Meg persze nem is ezzel van a gond, ha egyébként rendes, elviselhető, de igenis tartsa tiszteletben a ti saját programjaitokat. Sajnálom, hogy a párod nem állt melléd azonnal ebben a kérdésben.

2010. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én egy barátnőmmel moziba mentem, mert a párom belázadt. Ő elment anyucihoz "vacsorázni".


A tegnapi vacsiról annyit, hogy a párom odament, ő sütött magának krumplit és húst, mert az anyja "nem érezte jól magát", persze telefonálni nem tud (máskor a telefonon lóg), hogy rosszul van, vigyük fel az ügyeletre, vagy valami.

2010. júl. 20. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!