Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes, megbízható férjem...

Rendes, megbízható férjem van, mégis mást szeretek, megcsaltam. És nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éve vagyok a férjemmel,mindenünk megvan,gyerekek,ház,stb.Ő megbízható,jó ember,és nagyon jó apa.Mégis 2 éve beleszerettem egy másik férfiba,és tiszta szívemből szeretem.Egyenesen a férjem elé álltam,és elmondtam mindent.De a családom ellehetetlenített,zsarolnak a gyerekekkel,meg hogy mindenkit tönkreteszek..Mindenki azt mondja,elcseszem az életem,de én hiszem,ha tudok mást ennyire szeretni,akkor már nincs értelme otthon lenni.Nem megy a szex sem,bár az régebb óta,nem kívánom.Bevállalnának a gyerekekkel,de az egész családom ellenem van,a szüleim is.Nem tudom,mit tegyek,szétszakadok.Mást súg az eszem,mást a szívem.De a kicsik is csak akkor boldogok,ha én az vagyok nem?..:(
2011. júl. 27. 14:25
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
24%
A kicsik akkor boldogok, ha mindkét szülő boldog együtt. Szerintem nagyon önző vagy! A kicsiket hagyd az apánál, nála jobb dolguk lesz az tuti.
2011. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
74%

Mindjárt lehurrognak, téged kedves Kérdező, meg mindjárt leku.rváznak, de szerintem jól tetted, hogy elmondtad.

Ha a másik férfi is viszont szeret, akkor nincs miről beszélni.

Ha Te boldog vagy, akkor teszed a legjobbat a gyerekeidnek.

Nem akkor, ha vergődsz az apjuk mellett.

Bátor nő vagy, és szerintem tedd, amit a belső hang mond.

Vagyis, amit a szíved diktál.

2011. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
77%
Én is kerültem ilyen helyzetbe jópár éve, de nekünk akkor még nem volt gyerek. A mai napig áldom az eszem, hogy a férjemmel maradtam, mert a másikban akkorát csalódtam, mint ide Lacháza, azóta gyűlölöm, és semmi kapcsolatunk nincs már. A férjem megbocsájtott és született két gyerekünk azóta. Nem vagyok büszke erre.. de muszáj volt elmondanom.
2011. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
85%

Különböző válaszokat fogsz kapni vagy egyik vagy másik oldalra. Először is, sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Az én véleményem: Ha nekem ilyen rendes férjem lenne, a büdös életbe le nem cserélném másért. Lehet, szerelmes vagy, de mégiscsak az ismeretlenbe mennék a gyerekeiddel.

Ezt jól gondold meg.

2011. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom, de kemény leszek. IGY ribit csináltál magadból. Más lenne a helyzet, ha előbb függetlenítetted volna magad és utánna tetted volna ugyanezt.
2011. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
73%

Elég nagy dilemma. Ha maradsz, semmi sem lesz a régi, minden családi támogatás megszűnik feléd. az uj pasid meg még képlékeny. Nem biztos, hogy ha megkopik a szerelem, megmarad melletted a gyerekekkel. Bátor volt hogy elmondtad, csak ezzel sajna elindítottad a lavinát. Magyarul szerintem jobb ha lépsz ha már így alakult, mert otthon most már pokol lesz az életed. A gyerekek meg úgy boldogok, ha APA-anya együtt van velük.

Ezzel számolni kellett volna, de most már mindegy.

2011. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
45%

A másodikkal értek egyet.

A család egysége ilyenkor abban nyilvánul meg, hogy mindenki a "fekete bárány" ellen fordul, őt szapulja, ahelyett, hogy esetleg megpróbálnák megérteni őt és az ő szemszögéből nézni a dolgokat. A gyerekekkel zsarolni pedig a legaljasabb dolog, ezt határozottan ne engedd!

Legyél erős és tarts ki az elhatározásod mellett, akkor majd látják, hogy nem kekeckedhetnek veled.

2011. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
62%

13 év nagy idő,de nem lehet arra alapozni,hogy most jött ez a fellángolás,szerintem elmúllik majd.Érte sem fogsz mindíg ilyen nagy lángon égni és akkor mi lesz?Átállsz egy 3.-hoz?

Minden szerelem csillapodik vagy el is múllik,de attól nem kell mást keresni.Ha jó ember és minden más oké,akkor szerintem buta vagy,hogy ezt teszed.De Te érzed,mondhatunk mi akármit,ha elvette az eszed a másik férfi.

13é alatt anyi tiszteletnek ki kellett volna alakulni,hogy nem megcsalod,hanem elmondod,hogy nem jó a szex és elmentek egy szexuálpszichologushoz vagy nem tudom hová kell ezzel fordulni.

Az lett olna a tiszta,hogy elhagyod,nem megcsalod.De már késő...

2011. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
82%
Ez bárkivel előfordulhat. Ha biztos vagy a dolgodban, hallgass a szívedre, előbb utóbb a család is megenyhül. De csak akkor lépj, ha 100%-ig biztos vagy, mert a gyerekeiddel nem játszhatsz.
2011. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
66%

Amikor férjhez mentél szerelmes voltál? Ezen azért jó ha komolyan elgondolkodsz szerintem. Nem fogom azt mondani, hogy te vagy a gonosz a sztoriban, de azt se hogy az a jó lenne neked és a családodnak ha elhagyod őket.

Mit jelent az, hogy szerelmes vagy? Mennyiben más ez a szerelem, mint a 13 évvel ezelőtti, a házasság egy életre szól, csak rosszul választottál (azt mondod a férjed szeret és rendes ember szóval valószínűleg nem ez a helyzet) vagy 10 évenként mindig újra szerelmes leszel és sosem leszel igazán boldog?

2011. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!