Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámat kiforgatták mindenéből...

Anyámat kiforgatták mindenéből halála előtt. Lakásmaffia. Egy igazán tökös, cápa ügyvéd nevére és telefonszámára lenne szükségem. Kérem, hogy aki tud ilyet, írja meg! Ja, nem hátrány, ha nem egy vagyont kér. Köszönöm! Ismer vk ilyen ügyvédet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkerseríteni, de ügyvéd nem fogja visszahozni, hiszen anyád aláírta a papírokat.

csak amennyiben feljelentés után a bíróság hoz ítéletet,akkor fogják a tulajdont visszaadni.

2011. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukad tudataban volt a cselekedetenek,akkor mar nincs mit tenni. Ha esetleg orvos tudja bizonyitani,hogy nem volt beszamithato azon a napon,amikor alairtak a szerzodest,akkor meg van remeny.
2011. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Végstádiumos rákos volt, 1,5 hónapot élt még a szerződés aláírása után, és az orvos a "vevők" ismerőse... Ja, és tőből akarták amputálni a lábát... Szerintem ilyen helyzetben nincs az az ember, aki beszámítható lenne.
2011. ápr. 15. 13:01
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

1,5 honap az sok ido. Akkor meg biztos ,hogy beszamithato allapotban volt. Sajnalom,mert ilyenkor a beteget mar nem nagyon erdekli az,hogy mi lesz a lakasaval stb,mert tudja,hogy meg fog halni es mar nem erdekli semmi. Na es ezt tudja kihasznalni a sok semet ember.

Nalunk hasonlo szitu volt, csak azon buktak meg a szemetek,hogy a rokonom halala elott 1 nappal irattak ala hasonlo papirt. Amikor megkaptam a lefenymasolt peldanyt,akkor egybol a korhazba mentem es az orvos is megerositett,hogy az utolso napon mar nem volt maganal es kizart,hogy valamit is ala tudott volna irni. Igy megnyertem a pert, sot meg fel is jelentettem az illetot okirathamisitasert.

Nalad mas a helyzet,mert a doki rokona, ez igy elg kemeny lesz

2011. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

De nektek nemszólt? Csak mondta volna: most volt itt az orvos és aláírtam egy papírt a lakásról

Mert akkor még léphettetek volna

2011. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz ügy lesz az biztos.Úgy tudom, ilyen esetben is valamennyi % köteles rész jár neked.Az a baj hogy a jó ügyvédek iszonyú drágák.Meg csak akkor vállalják az ügyet ha látnak rá reményt hogy meg lehet nyerni.Én tudok egyről aki hasonló pert nyert. Veszprémben van. Nem tudom itt lehet-e nevet kiírni.
2011. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Részvétem!

Elvileg az adásvételi szerződést meg lehet támadni. Jelen esetben arra hivatkozva, hogy az "eladó" már nagyon közel járt a halálhoz, és a "vevő" ezt rosszhiszeműen kihasználta. Az pedig az orvosnak fog fájni, ha még őt is bevonjátok, mint ajánló, javaslatot tevőt, aki tisztában volt a betegség hamarosan bekövetkező kimenetelével.

2011. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom,hogy mi a módja,de ha valahogy tudsz lépj kapcsolatba a fókusz stábjaival,mert pár hónapja ők adtak le egy műsort pontosan a lakásmaffia elleni harcról..Ott volt egy ügyvédnő aki az ilyen perekre megy rá,és elég sikeresen..Valahogy próbáld meg ,hogy adják ki neked ennek az ügyvédnek az elérhetőségét..Biztos segítenek.
2011. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Dr. Kárpáti Katalin.ügyvédet ajánlanám,de drága.

De kell orvosi papír,hogy anyukád már nem lehetett józan ítélőképes abban a stádiumban...Gyógyszerek hatásától vagy a lelki nyomástól.

2011. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az! A gyógyszerek mióta hatottak rá ily módon, csak a végstádiumban, vagy már esetleg korábban is?

Ugyanannak a kórháznak ugyanabban az orvosában én már nem bíznék!!!!

2011. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!