Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem beteges, hogy rajtam...

Nem beteges, hogy rajtam kívül az egész család napi 4-5 órát pofázik?

Figyelt kérdés

5-en vagyunk, és általában lent vannak a nappaliban, az én szobám fent, jól felhallatszik minden zaj.

Még nappal elmegy, de reggel is erre ébredek, hiába alszok füldugóval. Egyszerűen ez az egész napos duruzsolás elviselhetetlen, és olyan hangerővel, mintha egy forgalmas utcán lennének, csak mert nekik így kényelmes. Egyáltalán nincsenek tekintettel a másikra.


Szerintem beteges, hogy ennyire imádják egymást, ennyire egymáson csüngenek, ahelyett hogy inkább barátkoznának, ha már ennyire nincs életük.


2019. dec. 16. 10:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%
Kérd meg őket hogy halkabban beszélgessenek. Ha már kérted őket akkor kérd meg másodjára is de nyomatékosabban. A füldugó hogy hogy nem használ? Mondjuk én csak akkor használom ha valami olyan családi program van ahol kénytelenek vagyunk egy szobában aludni de alig enged be bármi zajt.
2019. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%

Minek kellene barátkozniuk, ha ott a nagy család? Ha ök szeretik egymást és egymással jól elvannak akkor kell még 300 felültes barát hozzá?


Te gondolom tini vagy. Ezt abból gondolom, mert ha öregebb lennél akkor elköltöztél volna már. Gondolj arra, hogy azért érzed ezt mert a hormonjaid az egekben vannak, és ha nem beszélgetne a családod akkor az a bajod lenne.

2019. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
És abban az 5 órában / "egész nap" te miért őket hallgatod? Menj barátkozni, éld az életed, ha neked van, és meg is van oldva.
2019. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

4-en lent beszelgetnek nagyban, mig te az agyban hemperegsz. Meddig alszol??Delig?!

Orulj, hogy jol el vannak egymassal!

2019. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, szerintem is nagyon nagy szükséged van pszichológusra.

Ebben a családban szemmel láthatóan szeretik egymást a családtagok, valószínűleg téged is szeretnének, ha hagynád. De te utálkozol egy az egyben mindenkire. Utálkozva beszélsz arról, hogy egymással törődnek, egymással kommunikálnak. Szerintem irigyled őket, hogy jól megvannak egymással, és jól érzik magukat a bőrükben. De mi akadályoz meg, hogy te is jól érezd magad közöttük?????


Az alvásról, füldugóról, ébredésről meg annyit, hogy nem írtad, hány órakor ébredsz a családtagjaid hangjára. Azt sem írtad, ők hány órakor fekszenek le (csöndesednek el), és te hány órakor. Mert ha hozzájuk képest 4-6 órával később fekszel, logikus, hogy még bőven aludnál, amikor már ők fent vannak. Viszont ez esetben le kéne, hogy essen a tantusz, hogy ha hozzájuk hasonló időben feküdnél le, akkor meg is lenne oldva a problémád.


Nem írtad azt sem, hogy vannak-e kisgyerekek otthon. A kisgyerek tudnak hangosan beszélni, hangosan nevetni. Sok óvodás imád beszélni, ha figyelnek rá. A szüleid helyében én hagynám is, ill. amennyire lehet, figyelnék a szavaira. Ki hallgassa meg őt, ha nem a szülei?

És őszintén szólva, a szüleid helyében én se szólnék rájuk emiatt mondjuk reggel 8 után. Ha éjfélkor fekszel, és 8 órát alszol, akkor is reggel 8-ra kialszod magadat. Ha hajnalig gépezel és átaludnád az egész délelőttöt, ne várd, hogy ehhez a kifordított élethez fognak ők igazodni. Anyukám annak idején vasárnap reggel 8-kor már klopfolni szokta a húst az ebédhez. Erre varrj gombot, kérdező! :DDDD

Ez persze a hétvégékre meg a szünidőre vonatkozik. De munkanap több van, mint szabadnap. Munkanap ki, hány órakor kel? Ha mindenki 7-8 között elindul óvodába, iskolába, munkába, akkor logikus, hogy 6-7 között fölkelnek. Inkább az a kérdés, teneked miért nem kell ugyanúgy menned valahová tanulni, dolgozni. Mert ha kéne, akkor neked is kelned kéne, és máris nem lenne ebből probléma.

2019. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

"egész napos duruzsolás"


Miért, senki nem dolgozik, nem jár iskolába, hogy egész nap otthon beszélgetnek? Megg te is egész nap otthon vagy és őket hallgatod? Kicsit eltúloztad ezt a dolgot szerintem.

2019. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen megértelek. Engem is iszonyúan idegesítenek aazok az emberek, akik nem tudják befogni a bagólesőjüket. Senki sem kíváncsi a hülyeségeikre, pláne ilyen mennyiségben. Limitálni kéne a kimondható szavak számát, akkor meggondolnák, hogy melyik sületlenségüket tárják a világ elé.
2019. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
#15 Istenem, egyszer értenék már meg a pacsirta típusúak, hogy az éjjeli bagoly típusú emberek nem szándékosan ilyenek, és nem azért, mert eddig senki nem állt elő ezzel a hatalmas ötlettel, hogy "hát legyél te is pacsirta"...
2019. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem is csoda hogy te fent vagy , ők meg lent :D Nem kell szennyezned a családi hangulatot , szóval maradj csak a padláson . Ha meg nem tetszik , költözz el . ;)
2019. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem bizony.
2019. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!