Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell végigpuszilni az...

Miért kell végigpuszilni az egész családot mikor találkozunk?

Figyelt kérdés

rokonok mikor jönnek hozzánk akkor ez a divat nálunk. puszi jobbról balról mindenkinek. Én nagyon gyűlölöm, főleg mikor a férfiakat is kell, de még én vagyok az idióta ha kerülni akarom a dolgot(és még az én anyám p*csája). A szüleim is tudják de nem törődnek vele. Nálatok ez hogy megy?

19/F



2017. júl. 5. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk is alap a puszi, de soha semmi bajom nem volt ezzel,nem undorodom a saját családomtól. Gondolom a rokonokkal nem napi szinten találkoztok.

De ha ennyire zavar, szerintem normálisan elmondhatod a férfi rokonoknak pl, hogy inkább kézfogással köszönnél, nem hiszem hogy felnőtt ember ezen megsértődne. Nekem nem esne rosszul.

22L

2017. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi is szoktunk puszit adni egymásnak üdvözléskor. De engem nem zavar. Nincs benne semmi.
2017. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem higiénikus, gyerekes, hülye szokás.

Én nem puszizkodom a családban, kénytelenek voltak tudomásul venni.

2017. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Eszembe jutott még betegebb dolog: tesóm felesége, egy falusi származású tehén, a gyereket SZÁJONcsókolja bmeg. O_o
2017. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Nők között, illetve nő és férfi között teljesen normális dolog, de férfiak között szerintem nagyon b#zis dolog a puszilkodás. Egy kézfogás lenne a normális 2 férfi között.


Előző hozzászólónak: a gyerekek szájon puszilása tényleg undorító és beteg dolog, de sajnos majd tapasztalni fogod, hogy az emberek jelentős része számára ez normális. Nagy csoda lesz, ha itt nem osztanak majd le páran, hogy az igenis természetes.

De én már nem csodálkozom semmin, amióta olvastam, hogy a gyerekek 10%-át éri életében szexuális abúzus, és ennek zöme családon belül történik, szülő, nagyszülő, rokon zaklatja vagy erőszakolja meg a gyereket. Hát aki megd...ja a gyereket, nem csoda, hogy szájon is csókolja...

Ezen az oldalon rengeteg ilyen történet van: [link]

2017. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Sem puszi, sem kézfogás. Sok gusztustalan takony, és ételmaradékos szőrzetet láttam, elborzasztó.

Engem is az anyósom szájoncsókolt, miközben zabált. Na kerülöm is, mint a leprát.

Tudomásul vették, hogy ilyen gagyok, oszt jónapot.

A sima arc híve vagyok, ráadásul valami jó arcszesszel.

2017. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van olyan nőrokonom, akit akkor is meg kell puszilnom, ha úgy izzad, hogy folyik a pofájáról a víz...olyankor hányni szeretnék(más is)
2017. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

5: Hülyeségeket írsz. Nincs párhuzam a szájrapuszi és a megerőszakolás között.

A szájrapuszi angolszász területeken még felnőtt korban is szokás gyerek-szülő kapcsolatban. Ez nekünk fura, mert nálunk nem szokás. Max. kisgyerekeket szoktak így megpuszilni. De ettől senki sem lesz gyerekbántalmazó vagy erőszakoló.

2017. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szokás puszit adni, de van pl olyan a rokonságban, aki ezt rühelli. Ő nem puszilkodik, mindenki megérti, és senki sem problémázik rajta.
2017. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is utálom. De megúszni meg nem lehet, mert akkor meg mekkora bunkó szar vagy már. Nem értem miért bunkó dolog egy kedves köszönés a család végig nyalásának hiányában, de biztos velem van a baj.
2017. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!