Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa nagyon fura dolgokat...

Apa nagyon fura dolgokat mond. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Pl. volt olyan,hogy sütit ettem és mondom ez nagyon finom,erre ilyet szól,hogy te is az vagy. Nevetve mondtam neki,hlgy miért megkóstolod a húsomat? Aztán azt mondta,hogy nem,csak fiatal vagyok és biztosan finom.

Ilyenkor ezt hogy értelmezzem vagy mivan ilyenkor? Kérlek értelmes válaszokat


2019. dec. 22. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom lány vagy. Az van, hogy ku.rvára vigyázz az öregeddel.
2019. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
67%
Ez ijesztő lehet... ha gyakran mond szexuális utalású, több értelmű dolgokat, akkor érdemes szólni egy másik családtagnak. Mindenesetre ha ez tényleg nem először fordul elő, ne vedd félvállra a dolgot.
2019. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. Hát múltkor mondtam neki,hogy akarok pc-t és elkezdett nevetni,mert mondtam hogy az orromba,erre ilyet szól az szopógyűrű
2019. dec. 22. 15:39
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Hosszú lesz ez a téli szünet. Nagy kár, hogy nincs hó. Ahelyett, hogy kint építenéd a hóembert, meg anyádnak segítenél a karácsonyi menüben, kamukérdéseket írkálsz.
2019. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem kamu..már ne is haragudj..
2019. dec. 22. 15:47
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ne hallgass rá kérdező. Engem is minden hazugnak lehordtak amikor apám molesztálni kezdett.
2019. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Apád ezek szerint rád kívánkozott, ne legyél előtte lenge ruhában, ne csinálj vele kettesben programot, és otthon se maradj vele sokáig egyedül.
2019. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Szólj anyádnak sürgősen! Ha kell, akkor vedd fel telefonra, hogy miket mond.
2019. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk ha egy ilyen alkalommal a szemébe nézel. és megkérdezed, tudja-e, hogy a saját lányának undorító ilyeneket mondania, te nem vagy k.va, és többé ne tegyen neked olyan megjegyzéseket, amiket a prostiknak szoktak, akkor vagy elszégyelli magát, vagy még jobban felbátorodik. Azt tudnod kell, hogy ha fogdosni kezd, érvényét veszti a "tiszteld szüleidet" parancs, és simán tökön rúghatod.
2019. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy? Milyen a szüleid kapcsolata?
2019. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!