Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el apám baratnoj...

Hogy fogadjam el apám baratnojet ha engem lepasszoltak a nagyihoz ők meg összekoltoztek? 17L

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

Esetleg azert passzolt le, hogy a koltozeskor ne legyel utban? Hmm? Igy csak talalgatunk. Hat orulj ha egy koltozesben nem kellett reszt venned. Nehez,, feszultsegekkel teli es izzaszto. Ha te a mobilnyomkodos 17 eves vagy akkor bizonyara lelkesen segitettel volna. Vagy nem?

Masik ma még nincs Karacsony azt egyutt toltitek?

A serelem targya, hogy osszekoltoztek vagy neked nem szolt apud, hogy osszekoptoznek es mikozben lepasszolt hatad mogott koltozott be a baratnoje? Lehet nem figyeltel?

Szoval irj tobbet vagy csak mint sokgyerekes csaladapa baratnoje hasonlo koruakkal megaldva azt tudom halkan sugni: fogadd el, legy vele kedves, tisztelettudo es orvendezz, mert ket felnottnek egyutt egy helyen elve joval tobb penze lesz es igy apad majd neked tobbet tudni belole, jobban tudja fizetni a tovabbtanulasod, nyelvvizsgad, jogsid es hosszabb elete lesz, mert a ferfiak tovabb elnek, ha egy no van mellettuk es igy jobban profitalhatsz hosszu tavon is apukadbol emiatt. Te meg kb 2 ev mulva vagy dolgozol.vagy felsooktatasba kerulsz nem hiszem, hogy apad nyakan akarnal logni felesegpotlokent (az nagyon ciki am).

2019. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Én apa vagyok. Rúgtam már ki reménybeli nőt, mert nem jött ki a nagyobbik gyerekemmel.

A kisebbik másik kapcsolatból lett, nem élek már velük. Ö is egyre nehezebben viseli az anyja új pasiját.

A napokban mondtam, hogy hozzám bá te mikor költözhet is, akár.

Volt két elég szar évünk, de már rendben vagyunk. Nagyon örült a felajánlásának.

Nem értem én soha, hogy kerülhet a gyerekem a második helyre?

2019. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
56%
Mivel kevés információt írtál, ezért általánosságban mondom, hogy én nyitottan állnék apám uj barátnője felé, próbálnám megismerni és jó kapcsolatra törekednék vele. Hátha rendes, jófej, és az ia lehet, hogy apádat ia pozitív irányba változtatná. Az idő ugyis eldönti, hogy jóban tudtok-e lenni, ezért inkább nyitottan fogadnám és nem pedig elutasítóan.
2019. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
8%

Nem azért de eléggé korrektek voltak....

Minta apa az egyszer tuti

2019. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!