Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért kellett úgy kiakadnia?

Most ezért kellett úgy kiakadnia?

Figyelt kérdés
nagyon rossz alvó vagyok össze vissza forgoldok stb.. és sajnos van egy rossz szokásom hogy rúgdosok de én ilyenkor alszok észre sem veszem párom mondta.. de tegnap este véletlenül a t*két rúgtam meg és elkezdett üvöltözni velem.. és összevesztünk.. gúnyosan mondtam neki hogy kössem a lábamat az ágyhoz vagy mi? Most még én vagyok a hibás:( köszönöm a válaszokat! 21L
2010. júl. 20. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

en is igy vagyok.. :(

neha amikor anyummal alszok, reggel o mondja, hogy ossze vissza rugdostam.. :(

2010. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Én meg sikítok álmomba na:) Mondjuk már 2 hete nem kiabáltam.., És olyankor felverem az egész családot, meg barátomékét is ha náluk alszom. Szerintem ez idegi alapon van, vagy én nem tudom.
2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem az a címkérdés hogy: Mit tegyek tökön ruktam a párom?? :D


Viccet félre téve,az szerintem fáj és azért akadt ki!!


Hidd el majd megnyukszik,ne légy rá dühös

2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ... ha mondjuk egy rossz alvó jól pofon ver, mert ő "olyan" alvás közben, aztán reggel megkérdi most kötözzem-e le magam éjjelre, és mindezt gúnyosan, szerintem te is minimum kiakadnál ... Rendben, hogy nem nagyon tehetsz róla de ő még annyira sem, és ilyenkor illene legalább bocsánatot kérned tőle. Az az érzésem ti lányok elképzelni se tudjátok azt a fájdalmat, amikor valakit tökönrúgnak ...
2010. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nekem esett, hogy megrúgtam éjszaka. Hát mondom egy az, hogy nem emlékszem, másik meg az, hogy állandóan kiszorít az ágy szélére, mert szétterül, akkor ne csodálkozzon.
2010. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire rugdosódsz,akkor miért nemalszotok külön ágyban? Senkinek nem kellemes,ha éjjel össze-vissza rugdossák! Amúgy pedig megkellene keresned az okát,miért nem tudsz nyugodtan aludni!
2010. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

A párom egyszer azt álmodta,hogy a kutya felment az asztalra és éppen az ennivalónak szánt húst akarja lecsórni.Ezért ő a nyakánál fogva a bőrt ledobta az asztalról,és mérgesen mondta,hogy "nem szabad!!" Hozzá teszem,hogy ez álom volt,és nincs kutyánk. De én arra keltem sírva,hogy a párom álmában a mellemet erősen markolta,és rángatta,közben meg álmában hangosan mondta,hogy "nem szabad"!! Arra ébred,hogy én hangosan felsikoltok a fájdalomtól,de még így is azt hitte álmodik,mert a kutya is vonyított..kellett vagy 10 perc míg rájött mi történt..

Utólag már én is nevetek rajta,de akkor nagyon fájt..Elég pocsék érzés hirtelen mély álomból úgy kelni,hogy fájdalom ér...Bocsánat kérés meg volt,és tudom,hogy nem direkt csinálta..Bár igyekszik úgy aludni,hogy ne történjen hasonló eset..

Szerintem egy bocsánat kérés elég kell,hogy legyen ilyen esetben hiszen nem szándékosan csinálod te sem..

2010. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már bocsánatott kértem., hát utolsó nagyon sajnálak biztos nagyon fájhatot, Már gondolkodtam hogy külön ágy kéne..
2010. júl. 20. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem párom verte szét a lámpám, mert anno kapálózott, plusz fejbe is vert egy párszor. Nem volt belőle vita, kicsit morogtam, amíg fájt, de semmi komoly.
2010. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy!! nemtom mér de olyan röhögőgörcsöt kaptam amikor elolvastam hogy majdnem lefordultam a székről!

Amúgy nem kellett volna kiakadnia

2010. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!