Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fer ha szüleim azt...

Mennyire fer ha szüleim azt akarják hogy rezsit füzesek nekik mert náluk lakok és jól fizet a munkahelyem?

Figyelt kérdés
Pár honapja elnéztem egy munkahelyen dolgozni ahol jól fizetnek de néha vagyok otthon kb havonta 5 napot.D most azt akarják hogy fizesek mert otthon lakok.

2019. dec. 27. 14:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Meg a szüleimnélakok.De ense szívesen dolgozok építőiparban minden nap.Es nagyon de nagyon kicsi az igényem!!Egyszer elfogadtam hogy néha bevásárolok otthonra és ezt is tudjak de ezek szerint többet akarnak.
2019. dec. 27. 16:22
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Támogasd őket, vagy költözz el tőlük.
2019. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
A többi napon hol vagy? Ha a szüleidnél laksz, akkor hogy hogy csak 5 napot vagy ott?
2019. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
ha a szuleidnel laksz es dolgozol, az a minimum, ha a sajat rezsi+ kaja reszedet fizeted ill. a hazimunkabol kiveszed a reszed.
2019. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14 .-nek->mindent megcsinálok amit te írtál még itthon is takarítók,főzök,boltba járok stb.


Ne vegye magára senki de azt hittem hogy normális választ adnak hogy ugyanazt nem kérdezi meg senki mert ugyan azt kérdezi mindenki.sztem elkéne más válaszát is elolvasni

2019. dec. 27. 19:19
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Ha ilyen smucigok a szüleid, hogy minden fillért számonkérnek rajtad, akkor ne menj oda 5 napra se, költözz el végleg, hanem meg fizess ha neked úgy tetszik.
2019. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%

"A többi napon hol vagy? Ha a szüleidnél laksz, akkor hogy hogy csak 5 napot vagy ott?"


Gondolom munkás szállóm,mivel azt írta az építőiparban dolgozik.

Ott bizony nem ritka,hogy 2 hetente járnak haza egy hétvégére.

Így jön ki a kb 5 nap egy hónapban.


Ez szerintem nagyon gáz,ha valaki elkér a gyerekétől pénzt,ilyen körülmények között.

Más szülő,ha már támogatni nem tudja a gyerekét,akkor nem veszi el a pénzét.Ráadásul otthon sem lakik szinte.

És még vesz ezt-azt a háztartásba.


Gondolom a szülei megelégedtek a minimális jövedelemmel,ezért kellene a pénz.

Na igen,azért a "jól keresésért" be is kell ám vállalni dolgokat.

Ha a kérdező otthon maradnak,és 120 ezret vinne haza,akkor gondolom az egészet legombolnák róla.


Szörnyű,az ilyen emberek inkább ne vállaljanak gyereket.

Kiesik a családi pótlék,és már megvannak halva.

A gyereket nem csak addig kell "szeretni",amíg tanul.

2019. dec. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szüleim is jól keresnek szóval nem szorulnak segítségre
2019. dec. 28. 07:20
 19/21 anonim ***** válasza:
Aki, amugy az mellett érvelt, hogy hülyék mert egy 10est elkérnek havonta a kérdezőtől, miért lett lepontozva?
2019. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rideg emberek a szüleid sajnos.
2019. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!