Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért érek ennyire keveset?

Vajon miért érek ennyire keveset?

Figyelt kérdés

Egész életemben azzal küzdöttem hogy senki sem szeretett, olyan különleges ember vagyok. Egy senki voltam mindig az emberek szemében. Azt gondolják rólam, hogy a kutyának se kellek.


Az iskolatársaim is mindig csak kicsúfoltak a csendességem miatt. A sors őket megjutalmazta, mert van évek szerető párjuk, férjük meg gyerekük. Én pedig 28 évesen sehol nem tartok. Abból is elegem van már hogy ennyi idősen még mindig a páromat keressem.


Tudom hogy ez az én hibám de az exem is átvert, elhittem neki hogy szeret, pedig csak kihasznált. Persze a sors neki is adott egy új barátnőt, akivel biztos tovább marad együtt, még az is lehet hogy örökre. De más pasiknál se arattam nagyobb sikert. Nézhetek ki akárhogyan, öltözködhetem csinosabban, én akkor se leszek jó egy férfinak sem. Én is szeretnék annyit érni, mint a többi ember. Még a közösségi médiában sem kapok sok lájkot.


2019. dec. 28. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Már hiányoztál. Legalább fél éve tart a vergődésed. Pszichológus mit mond?
2019. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mert csak felszínes dolgokban szeretnél bármit is elérni, ahhoz viszont előbb a belső alapot kéne rendbe tenni, ami nálad nincs. Tanulj, képezd magad és keress egy pszichológust vagy legalább beszélgess többet más emberekkel. Ha majd lelkileg és anyagilag rendben leszel, akkor már látod magad annyira reálisan hogy mit kellene a külsődön rendbe tenni, hogy ne rettents el mindenkit, milyen sítlus áll jól neked..stb.. Ha már lesz némi magabiztosságod, akkor talán nem azt fogod figyelni hogy másnak mennyire jó, hanem rájössz arra neked mit kéne tenned, hogy neked jó legyen.


Szóval előbb a fejedben rakd rendbe a dolgokat. Felnőtt nőként a közösségi média lájkokat meg exet figyelni nagyon gáz.

2019. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne másokhoz hasonlitgasd magad! Igen, lehet, hogy van párjuk, de egyáltalán nem biztos, hogy boldogok. A face-ra kirakják a kirakat képeket, a valóságban pedig lehet, hogy egymás torkának esnek. Tényleg próbáld jól érezni magad, ne azon sopánkodj, hogy mi nincs, hanem örulj annak, ami van.
2019. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Amíg így vergődsz meg sajnáltatod magad, meg ide írogatod ki ugyanazt állandóan, addig egy nagy nulla is maradsz. Annyiszor leírtuk már: menj el pszichológushoz hátha az segíteni tud rendet tenni benned.
2019. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Amíg párkapcsolattól várod, hogy rendbe hozza az önbizalmad, addig tévúton jársz és nagy eséllyel pocsék párkapcsolatot szednél össze. Előbb tedd rendbe az önbizalmad és utána legyen párod.
2019. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!