Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam ennél érthetőbben...

Hogy mondjam ennél érthetőbben meg neki, hogy a fehér cuccaim ne mossa össze a szürke vagy barna ruhákkal?

Figyelt kérdés
Anyósom állándóan ha ö mos éppen akkor a fehér cuccaim meg másét is összemossa a szürke pólókkal meg a barna törölközővel.. Már a héten szépen megkértem, hogy a fehér ruháim ha mos ne mossa össze a sötétekkel mert elkezdtek elszíneződni a felsőim.. Erre ma megint mikor én szedtem ki a mosást köztük voltak sötét cuccok...
2019. dec. 28. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ne hagyd,hogy õ mossa a cuccaidat,mosd ki te!
2019. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%
Miért nem te mosod ki a cuccaidat? Akkor nincs gond.
2019. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most gyűjtsem a szobánkban a fehér ruháink? Sajnos kicsi a hely, hogy berakjak ide is egy szennyest.. De most tényleg álljak haptákba mikor nyúl a szennyeshez? Ezen versenyezzünk? Vagy a fiókba gyűjtsem mint egy putriban?
2019. dec. 28. 12:54
 4/23 anonim ***** válasza:
99%
Moss te.
2019. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Eleve ne nyúljon semmihez a szobátokban.
2019. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szoktam én is mosni és megkértem már, hogy hogy hagyja majd én kimosom az enyém de van, hogy beelőz és 4-5db ruhadarabot berak a gépbe és mos.
2019. dec. 28. 12:55
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell hoppárézni, ha nem magad sem vagy rá képes. Akkor gyűjtsd máshol, zárd be, vagy akármi.
2019. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Az anyósod féle ember "véletlenül" mindig talál kifogást arra, hogy miért tette tönkre a ruháidat. Nem fog érteni a szóból, akár szépen kéred, akár magyarázol neki, akár üvöltesz vele. Tökmindegy. Csak belemégy olyan aljas és szemét játszmákba, aminek az a vége, hogy ő a Mártír és csak érted és jót akar, te pedig a Rossz.


Ha ezt meg akarod előzni, akkor mosd ki te a kényes cuccaidat, vagy az összeset, az a legjobb.

2019. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Ja, látom: te sem vagy sokkal külünb nálánál. Megoldás helyett csak kifogásokat keresel, hogy egy jót panaszkodhass rá. Akkor jó szórakozást!
2019. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Ja hogy becuccoltal a párod gyerekszobajaba... Nokomment
2019. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!