Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után ti beengednétek...

Szülés után ti beengednétek magatokhoz olyan rokon látogatót, aki az elmúlt 9 hónapban sem felőletek sem pedig az érkező baba felől nem érdeklődött? 37 hetes kismama

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem mi a probléma ezzel. Te csak jól jöhetsz ki belőle, valszeg visznek ajándékot is a babának :D


Nekem is volt olyan rokonom, történetesen a kereszt anyám akivel évek óta nem beszéltem, de mikor megtudta hogy szültem (édesanyám ugye teliposztolta a facebookot a gyerek képeivel, így olyan rokonok is meg tudták akik amúgy azt se tudták hogy terhes vagyok), és azonnal hívott hogy hogy vagyok, stb és majd valamikor amikor mar otthon leszünk eljönnének látogatóba. Néhány hónap múlva jöttek is, és nem volt semmi gond, sőt, azóta felerősödött is a kapcsolat egyre többet beszélünk egymással.

2020. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az ironikus és szarkasztikusakat is. Némelyiken jókat mosolyogtam. A kapcsolatunk ott kezdett megromlani mikor megtudta hogy várandós vagyok. Utána már egyáltalán nem keresett, baj lett minden. Miért költözünk, miért vagyunk egyáltalán együtt stb stb. Az engem nem érdekel, hogy ki hoz ajándékot meg ki nem, mert nem az a fontos. Sokakkal ellentétben. Hanem, hogy őszintén és szívből jöjjön hozzánk.
2020. jan. 3. 20:43
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy gyermektelen? Meddo vagy a parja meddo? Vagy volt vetelese stb.? Olynakor szokott hirtelen "minden baja lenni egyes rokonoknak", ha terhes leszel. Ezt nem szabad folvenni. Van aki az ilyen jellegu roblemait nem tudja kezelni. Ismerek olyat, aki evekre megszakitott baratsagot, mert a masik varandos lett, aztan ahogy neki is lett gyereke hipp-hopp elokerult es ujra baratkoztak. Mivel meg nem szultel az se biztos szules utan a baba erdekelni fogja. Helyedbne ezen nem aggodnek. Ha majd egyszer jonne, akkor jojjon remelhetoleg bacik helyett ajandekot hoz a babanak neked meg egy jo meleg levest.
2020. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%
és mindezt a kérdésedből nem tudtuk meg így érthető ha használhatatlan némelyik válasz, mert őszintén csak egy rinyáló kismama jön le belőle. A válaszod után viszont tisztul a kép. Imááádom amikor utólag pótolgatják a sztorit-.-"
2020. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!