Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. Az...

11 hetes kismama vagyok. Az elmúlt napokban elkezdtem vérezni majd barnázni és erősen görcsölni?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint kissé megrövidült a méhnyak, a méhszáj zárt. Ultrahangon a babával minden rendben volt. Kaptam progesterone gyógyszert és szedjek magnéziumot. A vérzés és a barnázás valamennyire enyhült de a szinte folyamatos görcsök nem akarnak múlni. Félek hogy baj lehet végül. Esetleges tapasztalatok ilyen téren?

2018. márc. 20. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Én felhívnám az orvosom h nem nyugodtam meg és fektessen be megfigyelésre.


Remelem nem magne b6-ot szedsz mert az egy nulla ilyesmi panaszokra. Inkäbb magnerot, magnosolv ,magnesii citrici kell.

2018. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ne gyűjtsd más emberek tapasztalatát mert minden eset más! Van akinek ez vetélés, van akinek pihenés után rendbejön. Kismillió ilyet olvasni, tényleg attól függ mi okozza és hát sajnos szerencse. Pihenj és szedd a gyógyszert, és ne olvass más nőkről mert vagy elszomorodsz vagy beleéled magad, tapasztalat.
2018. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam, pont 11 hetesen. 12 hetesen ömlött belőlem a vér; 3 hetet voltunk kórházban. A baba szerencsére megmardt, de nagyon kétesélyes volt a dolog... Most 22 hetesek vagyunk.

Én elmennék orvoshoz/ ügyeletre a helyedben, hiszen az is baj, ha a kezelés ellenére nem változik a helyzet.

2018. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsónak, örülök hogy megmaradt a baba és remélem minden rendben lesz veletek.

Úgy érzem kezdenek enyhülni a görcsök, remélem el is múlnak. Jővöhéten megyek a 12 heti ultrahang vizsgálatra és bízok benne hogy csak jókat mondanak.

2018. márc. 21. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!