Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális korkülönbség...

Mennyi az ideális korkülönbség férj és feleség között?

Figyelt kérdés
Mi számít túl soknak?
2020. jan. 8. 12:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%
Uristen, hogy élhetett le valaki 60 évet úgy, hogy nem tudott nokedlit szaggatni! Fel nem foghatom. Ez a legfontosabb, a kva nokedli, semmi más tényleg...
2020. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%

Jaa persze nem a nokedli szaggatás a lényeg, épp csak valaki szerint ez fő szempont és van aki "úgy elzavarná, aki nem tud, mint annak a rendje". Hát végülis persze, tök okés ez alapján kategorizálni a nőket és baromi fontos ám az a k...va nokedli.🤦🏽‍♀️ És még mi vagyunk sötétek....

Arra továbbra sem tudott egyik eszleny sem választ adni, hogy miért a nőtől elvárás a főzés, mosás, takarítás stb??? Miért nem úgy írtatok, hogy nemtől függetlenül?! Jaaa hát mert a férfi nehogy már megemelje a hátsóját, szegény a végén még túlterhelné magát.😒

Szaggasson magának nyamvadt nokedlit vagy menjen haza anyucihoz, ha arra vágyik, hogy körbenyalják a seggét! Én nem a csicskája vagyok, se a szakácsa, hogy kritériumokat és feltételeket szabjon nekem. Ha nokedlit akar enni, szépen kibattyog a konyhába és megcsinálja magának, ennyi.

2020. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Valaki nagyon magára ismert, hogy folyton törölteti a válaszaimat, de tessék.

Itt egy élő példa, hogy 18 évesen nem tart ott mindenki, hogy feleség legyen.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2020. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
49%

Aztaaa #23 és ezzel most mit sikerült bizonyítani??

Hogy attól lesz valaki alkalmas a házasságra, ha jól tud nokedlit szaggatni az "urának" meg ügyesen tud ablakot pucolni? És a férfi mitől lesz férjnek való? Ő tőle miért nem elvárás a nokedli szaggatás, főzés, takarítás stb? Csak mert ő pasi?

Egyébként szánalmas, hogy mennyire kihegyezed a dolgot kizárólag a nőkre. Miért nem linkelsz ide olyan kérdést, ahol ugyanilyen önállótlan 18 éves FIÚ szerepel a kérdésben? Vagy, ahol FELNŐTT, 40 éves férfi még mindig anyuciék nyakán lakik és egy tojást nem tud megsütni magának? Mert hogy ebből is van bőven. A kor csak egy szám, a 18 éves is lehet önálló és egy 40 éves is lehet életképtelen. És mielőtt félreérted, az önállóságnak nem a nokedli szaggatás, de még csak nem is az ablak pucolás a mércéje. :)

Nemtől függetlenül alapvető lenne, hogy felnőtt emberek magukat is el tudják látni, más segítsége nélkül és nem halnak éhen, ha nincs a közelben egy nő, aki majd főz rájuk vagy szaggat egy f*asza kis nokedlit......

2020. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%

Igen, amiből neked láthatóan nem sok jutott, hisz elmagyarázni eddig ugye még egyszer sem sikerült miért is nem kezeled egyenrangúként a nőt és férfit és miért tekintesz cselédként a nőkre, akiket úgy el kell zavarni, ha nem tud nokedlit szaggatni, mint annak a rendje. Arra se tudsz semmit mondani, hogy miért csak a nőknél feltétel a főzés, takarítás stb, a kedves pasiknál miért nem. Egy kapcsolatba a felek egyenrangúak és pont ugyanannyira a férfi dolga is a házimunka, mint a nőé. Különben sem az volt a kérdés, hogy ki mi alapján válogat párt magának, hanem mi az ideális korkülönbség. Nem kell fennakadni azon, ha valakinek nem főprioritás a nokedli szaggatás....:D

Az meg, hogy nem tudsz érvelni, csak a másikra mutogatni, az a te bajod, nem másé....

2020. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%

#6

Te nagyon el vagy tévedve.most vagyok 18 de már 14 évesen én mosogattam,teregettem,takarítottam.

És ezzel a korosztályom normális része így van.

(Illetve a számlákat is én viszem fel postára)

2020. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!