Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok ha visszakérem...

Szemét vagyok ha visszakérem a pénzem miután elhagyott?

Figyelt kérdés
Neki sajnos a családja nem tudott segiteni. Én illetve a családom segitett neki. Iskolát lakhatás stb ki lett neki fizetve. 4 éve vagyunk együtt, együtt akartunk családot. Néhányszor gyanúsan viselkedett, ezért apukám mondta neki hogy legközelebb akkor segit csak ha hivatalosan elismeri a tartozását felénk. Ebbe belement majd 1 hét múlva elhagyott. Apukám persze azt mondja ő már sejtette egy ideig hogy csak a pénz miatt volt velem. Párom azt mondja szeret de sok gondja van mostanában. Szemétnek tart minket a pénz miatt.

2020. jan. 8. 23:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Vagy kiahsznált és a pénzetekért volt veled, ami csúnya dolog vagy nehéz helyzetben volt. Írtatok szerződést a kölcsönadáról? Mert ha nem, akkor ne hívd tartozásnak, mert a pénzed sosem fogod látni. Senki nem kergetett az asztal körül, hogy adjatok a párodnak pénzt, szóval..Az a pénz már enm követelhető vissza, legközelebb hamarabb fel kell ismerni, hoyg ki za aki pénzre megy és ki az aki szeret...
2020. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen apukám iratott vele hivatalos papirt. Behajtható.

Igazad van de amikor valaki kifizett több milliós iskolát a másiknak hogy utána legyen család akkor nem ezt várná az ember

2020. jan. 8. 23:19
 3/25 anonim válasza:
47%
Próbálj meg legközelebb egy kicsit hihetőbb sztorit kitalálni mert ez nagyon gyengére sikeredett.
2020. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Ismét 1. vagyok.


Nem felvágni szeretnék, de ha valakinek, akkor nekem van pénzem..De milliós tétel az nagyon sok..Azt nem értem (de mindegy, nem is kell, hoyg értsem) hogy ennyi pénzt hogy lehetett kölcsönadni neki, még ha van papír akkor is? :O Ez nagyon sok pénz és itt már azért fel kellett volna tűnjön, hogyvalami nem oké..


Ha van erről papír, akkor mindenképp egy behajtóirodát keressél fel, nem lesz olcsó, de szó szerint (ami a papiron van pénzed) mind egy fillérig vissza fogod kapni. :)

2020. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon éltünk. Egy külföldi iskola nem olcsó. Ennyi. A szüleim csak segíteni akartak neki is. Sajnálták hogy egy értékes ember nem jut el oda ahova szeretne a pénz miatt.
2020. jan. 8. 23:32
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom, hogy 4 évet pazaroltál el egy ilyen szar alakra :(
2020. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Fogadni mernek, hogy valami harmadik orszagbeli jatszotta el neked a szerelmes de szegeny es bajban levo fiut...!
2020. jan. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

"Igazad van de amikor valaki kifizett több milliós iskolát a másiknak hogy utána legyen család akkor nem ezt várná az ember"

Olvasd már el még egyszer ezt a mondatot. Gyakorlatilag meg akartátok vásárolni, mint egy tárgyat. Ez sem épp a nagy szerelemről árulkodik. Ha írtatok papírt, akkor nyilván ő is tisztában van vele, hogy vissza kell fizetnie. Konkrétan megváltja a szabadságát, mint egy rabszolga. Azért ez iszonyatosan durva.

2020. jan. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy szemèt. Sokan -főleg a haszonèlvazők- megpròbàljàk az àldozatot okolni, ami baromsàg. Nem csak itt, pèldàul erőszaknàl, vagy ha kirabolnak esete is azt mondanàk, mièrt nem vèdted meg magad előre... A lènyeg, hogy soha ne adj ezeknek a barmoknak a szavàra, nem a te hibàd, hogy szeretsz valakit ès ezt kihasznàlva a màsik megvezetett. Azt javaslom, hogy fejezd be az okok ès kifogàsok keresèsèt rèszère, ìtèld meg a tetteit ùgy ahogy, lègy dühös, lègy szomorù vagy amit èrzel pàr hètig ès lèpj tovàbb. Ha ketyegsz rajta csak magadat kìnod ès időt pazarolsz olyanra aki egy percet nem èrdemelne.
2020. jan. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonymousreview60 ***** válasza:
90%
Ha van papír róla, hajtsátokbe céggel! Ha nincs, akkor ez tanulópénz.
2020. jan. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!