Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak idegesítő szokásai a...

Vannak idegesítő szokásai a párodnak? Mik azok, és hogy viseled őket?

Figyelt kérdés

Az én párom képes reggel egy órával előbb kelni, csak hogy mire elindulunk munkába, ragyogjon a lakás.

Neki az anyja szent és sérthetetlen, és mindig csak az ő anyjának lehet igaza.

Az évek alatt megtanultam kezelni a helyzetet, ma már csak mosolygok ezen:)


2010. júl. 21. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg.. de legrosszabb a hazudozás, már szerintem betegség szinten.
2010. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha az enyémnek csak ezek lennének...

- erőszakosan vezet és néha megalomániája van, aztán hülye dolgokban hazudik, de az előzőhöz hasonlóan szerintem ez nevelési hiányosság (nem figyeltek oda rá rendesen és nem kapták el időben a hazugságokat).

Talán ennyi, ami a legrosszabb.

2010. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az enyém sajnos többször ült úgy autóba, hogy ivott előtte (1-2 sört, de az is sok!).
2010. júl. 21. 15:56
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Amióta vezető lett nagyon nagyképű, azt hiszi, hogy én is a beosztottja vagyok, állandóan dirigál, csak neki lehet igaza.

Az én ötleteimet a sajátjaként adja elő, mindenki őt csodálja, hogy milyen okos.

2010. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is tisztaságmániás a férjem. Féléves a Picink, és csodálkozik, hogy miért nem áll katonás rendben a lakásban minden.. Vmint amikor éhes, nem lehet hozzászólni, és ott, azonnal kreálni kell vmi kaját, de persze csak akkor szól, amikor már hazaért, és már az ajtóban közli.. Miért nem hív fel előtte, hogy "10 perc múlva otthon vagyok, légyszi dobj már össze vmit, mert éhen halok"? Vmint sok mindent az utolsó pillanatban mesél el, amit már tud egy ideje: pl, hogy jövő hétvégére meg vagyunk hívva egy esküvőre, de intézzem én az ajándékot, mert - ha még nem mondta volna - épp külföldön lesz a munkája miatt... Amúgy egy áldott jó ember:)
2010. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
a legrosszabb az, hogy cigizik, de rengeteget. volt, hogy kenyérre nem volt pénzünk szó szerint és felforgatta az egész lakást meg a kocsit, hogy hátha talál aprót annyit, hogy cigire elég legyen. sőt, volt hogy elfogyott a cigije lefekvés előtt és képes volt elsétálni kb 20 percnyire egy kútra vagy egy boltba. szóval neki ez a legrosszabb tulajdonsága, amiről sajnos nem lehet leszokatni. inni is iszik, de nem sokat és úgy nem szokott vezetni.
2010. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

hazudik

önző

megcsal

egoista

figyelmetlen


Szintén mióta vezető beosztású lett.


Már beadtam a válópert.

2010. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Engem leginkább a rendmániája és az anyós imádata bosszant.

Ha anyós meglátogat (szerencsére havi 1x-2x), akkor 5 féle sütit kell neki sütni, az egész lakást kitakarítani, egy porszem se maradhat a lakásban.

2010. júl. 21. 16:04
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindent azonnal akar megcsinálni. Ha 2 órás munka, vagy lenne annál fontosabb, akkor is.

De igazság szerint itt gondolkozok vagy 5 perce , de semmi más nem jut az eszembe....

2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

rossz szokásai mindenkinek vannak, kiváncsi lennék, hogy a férfiak milyen választ adnának egy ilyen kérdésre:)

( mert azért a nők sem hibátlanok ugyebár :) )

az enyémnek egyetlen egy rossz szokása van: nagyon hamar fel tudja magát idegesíteni a legkisebb apróságon is, és akkor órákig mérgelődik, és dühös. ezt leszámítva nagyon jó ember, és nagyon szeretetteljes, aranyos :)

2010. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!