Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Lent részletezem

Mit tennétek? Lent részletezem

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal. van egy 2és fél éves lányunk. fiatalok vagyunk még anyósékkal lakunk.. anyósom a nyarat balatonon tölti a nyaralójukban. most kitalálták hogy levinnék a babát hosszabb időre . ezzel nem is lenne gond volt már velük több napot. csakhogy hozzátették hogy én kedden menjek le utánuk,mert apósomnak vissza kell jönnie,anyósnak meg sok lenne a babával egyedül. a párom nem tudna lejönni napi 16 órát dolgozik heti egy szabadnapja van. én meg nem akarok nélküle lemenni. anyósom agyon piszkálna ha ketten lennénk, büntudatom van itthagyni a páromat hogy ne várja itthon meleg kaja meg az ingjeit is naponta mosni kell erre sem lenne ideje. Hogy vezessem elő nekik hogy én nem akarok lemenni,inkább mikor jön vissza apósom hozza fel a babát ? Bánzt hogy emiattnem tölthet több időt ott de nem lenne egy nyugodt percem sem :( elég bonyolultan irtam le,remélem érthető valamennyire
2010. júl. 21. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Àllj a sarkadra és mondd meg kerek perec!!! Hogy apósod hozza fel a kislányt,mert te nem hagyhatod itt a férjedet egyedül!A fiáról van szó,nem értené meg??? Hát értse!
2010. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

apósom útál engem,örülne ha lemennék. volt egy olyan eset hogy megcsalt a párom,régi dolog még az elején történt el is lett felejtve. Tavaly nyáron meg hallom hogy a páromtól faggatózik hogy megcsalt-e már engem. A párom mondta hogy jaj apa haggyál már,nem a te dolgod. Erre apósom gúnyolódva megjegyzi hogy végülis nem lógathatod mindig melegvizbe a f..kad. Na ezen kibuktam,semmit nem tud a magánéletünkről és ilyeneket mond. Azon sem lepődnék meg ha elmennék és idehivna egy prostit a fiacskájának.csak hogy elzavarjon. :( Már nem egyszer a párom hta mögött ajánlgatta hogy menjek el a babával innen albérletbe kifizeti a felét minden költségünknek. De nem kapja meg ezt az örömet.

Ezt csak azért irtam le hogy képben legyetek jobban mi a problémám.

2010. júl. 21. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit fura hogy a kislányod nélkül simán elvagy a férjecskédet meg nem mered otthon hagyni... Mi a párommal kapásból NEM-et mondtunk amikor el akarták vinni a kislányunkat jó messzire üdülni. Neki ránk van szüksége. Pedig jóban vagyunk az anyósékkal és a lányom is annyi idős mint a tiétek. Szerintem az lenne a legjobb ha nem is menne sehova a kislány a szülei mellett a helye ebben a korban.

35F

2010. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,tulajdonképpen teljesen mindegy hogy mi a családi konfliktus,mindenki ugy oldja meg a gondjait ahogy képes rá.De na de ilyen utálatos apóssal én meg nem is engedném a kislányomat sehova!A gyerek a tiéd,te hoztad a világra,jogod van oda engedni ahová akarod!
2010. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a baba nagyon imádja a nagyszüleit,nem akarom ellenük nevelni. nem értem miért baj szerintetek hogy elviszik. velük nőtt fel eddig is és mindent megtesznek érte,csak engem nem kedvelnek,de ezt vele nem éreztetik.ekkora baj hogy elengedem? szerintetek mondjam le?
2010. júl. 21. 20:52
 6/8 A kérdező kommentje:
és nem arról van szó hogy nem merem itthon hagyni.csak reggel 6tól este 10ig dolgozik fél 11 mire hazér és ez minden nap igy megy. nem tudom mi legyen :(
2010. júl. 21. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem baj, hogy elengeded velük a gyereket. :)

Sajnos többett nm tudok hozzá fűzni, csak azt, hogy ha tényleg semmi képp nem értik meg, hogy mit akarsz(vagy nem akarják megérteni), akkor megmondod nekik, hogy márpedig akkor a pici nem megy velük sehova! :/

2010. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem adnám oda a gyereket, meg a férjemet sem hagynám egyedül, a többi meg nem érdekelne.
2010. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!