Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni az édesanyá...

Mit tudnék kezdeni az édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődőt ez az egész hogy elmentünk a barátommal meg a húgommal medencézni egy haverhoz.A húgomat ott hagytam a haver anyukájánál amíg én a barátommal elmentünk üdítőért.Anyuék megláttak hogy a húgom sehol,és elmentek a húgomért,haza vitték majd mikor haza mentem én is ordibáltak.Hogy én megígértem vigyázok rá erre ott hagytam idegeneknél stb......hiába mondtam jó helyen volt sza*tak bele.És ezért nem tehetem ki a házból a lábamat.Egész szeptemberig.Pestre fogok járni suliba 1 óra utazás lesz a suliba.Arra is gondoltam hogy kibírom szeptemberig és szeptemberbe mikor 6 órám van beírok még plusz 2-őt haza jövök és megyek át a barátomhoz.Majd utána mintha suliból/állomásról mennék,mennék haza.Egész szünetre bezártak,se strandra sehova nem mehetek a barátommal.Begolyózok itthon:(:(:( Nem bírom már,mit tudok csinálni?

Segítsetek kérlek.

Én 15 éves lány vagyok,húgom 10 éves, barátom 18.


2010. júl. 21. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem 1-2 hét és kiengednek :)
2010. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ismered a szüleimet,ők nem felejtenek.
2010. júl. 21. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudom,néha nehéz lehet a szülőkkel,hála az égnek nekem nem volt ilyen anyukám soha. Annyi az egész hogy érthetetlenek és nem figyelnek arra amit mondasz.Holnap állj eléjük és mondd el hogy téged ez mennyire bánt és bosszant mert igazságtalanság ez veled szemben.Mondd el hogy csak üdítőért mentetek el és ha ezen ennyire kell hisztizni akkor pukkadjanak meg.Különben is a testvéredet sem felügyelet nélkül hagytad ott hanem felnőttel,(ha jól értelmezem)nem értem egyáltalán mire ez a hócihő.Mondd el nekik szépen és érthetően,ennyi a titok nyitja szerintem.Ha meg így se adnak igazat neked,akkor én nem szólnék hozzájuk,levegőnek nézném őket.Ennyi.
2010. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért megérthetnéd a szüleidet is. Nem kis felelősség a gyerekek fölnevelése. És akkor ott a munkahely, nem tud törődni veletek eléggé. Hát persze hogy félt, aggódik, ideges. Nem csoda. Biztos hiányoztok is neki, sose vagytok együtt. Próbálj megértőbb lenni, agyald ki, hogyan lehetne, hogy anyukád is nyugodt legyen, valamit áldozz be, találjatok közösen megoldást. Mit tennél az ő heylében?
2010. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem húzd meg magad, valahogy csak megenyhülnek. Szerintem meg lehet érteni a szüleidet, hiszen a Te gondjaidra bízták, a Te felelősséged volt a kishúgodra vigyázni, nem egy vadidegené. Attól függetlenül most, hogy jó helyen volt. Szerintem érthető, hogy megbízhatatlannak tartanak, meg már azt tervezed, hogy hogy hazudj neki, ebből semmi jó nem fog kisülni.

Mi lesz ha kiderül? Már pedig előbb-utóbb ki fog, vagy ha szakítasz a barátoddal? Akkor hol fogsz dekkolni abban a két állítólagos tanórában?


Szerintem higgadj le, és többet ésszel, mint anélkül ...


L/17

2010. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok szerintem-ért, fáradt vagyok már. :D
2010. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem besyelgess el veluk mond ayt h hulye voltal meg h bocs adj be mindent es ....
2010. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magaddal kezdj inkább valamit.

A bünti meg jogos.

2010. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egyáltalán nem jogos, jól megszívtad hogy épp nyárra vagy bezárva...

De van egy tippem azért: már most kezdd el, hogy legyél nagyon kedves, segíts minél többet, lesd mindenki kívánságát, aztán egy idő múlva (pár nap) felhozhatod, hogy elgondolkodtál, és sajnálod, hogy ekkora hibát követtél el. Mondjuk magyarázhatod azzal, hogy jobban kellett volna vigyáznod, de még Te is olyan fiatal vagy és bohó, úgyhogy sajnos hibáztál, de ez többet nem fordul elő...blablabla:) Tudod, amit a szülők ilyenkor hallani akarnak:)

2010. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ide bünti, hanem szép, okos beszéd MINDKÉT részről.

"jó szóval oktasd, játszani is engedd szép, okos fiadat" (József Attila)

2010. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!