Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti felhivnátok egy családtagot...

Ti felhivnátok egy családtagotokat ha a hátatok mögött rátok beszélne?

Figyelt kérdés

Hülyének, idiótának nevez. Mindig én vagyok a téma ha nem vagyok ott.

Ti felhívnátok és megmondanátok neki, hogy mekkora egy suttyó vagy ráhagynátok a dolgot?


2020. jan. 17. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért megkérdezném őt is, hogy mit mondott pontosan. Nem tudhatod, nem az keveri-e a fekáliát, akitől te ezeket hallottad.
2020. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Első válaszoló: Szerinted ha a háta mögött eddig kibeszélte, akkor ha felhívja full őszintén elmondja neki, hogy igen, ezt és ezt mondtam? Elég valószínűtlen.

Ha valaki gerinctelen,akkor nem...

2020. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy milyen az illető, mert mikor én vagyok ott, akkor is folyton ilyen alattomos, sunyi módon rábeszél másokra.
2020. jan. 17. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan nem nevezett hülyének, vagy idiótának az unokatesóm, de beszélt mást.

Nem hívtam fel, mert ezzel kellemetlen helyzetbe hoztam volna azt, aki visszamondta, de a történetből tudom, hogy valóban mondta.

Így aztán lazítottam a kapcsolaton szépen, fokozatosan, úgy. hogy 10éve már nem is tudunk egymásról.

2020. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én sem beszélek vele már 2 éve, folyamatosan kapom az ívet, nem tud leszállni rólam. Mindig ugyanazt a pár mondatot mondogatja(ák) rólam.

A szüleimre pedig azt, hogy aki idióta gyereket csinált, az törődjön vele.

(nem értem, hogy mitől lennék idióta, vannak terveim, tanulok, normálisnk tartom magam)

anyámék sem mernek kiállni mellettem. Ezért gondoltam, hogy magam intézem el,vagy ma felhívom, vagy holnap odamegyek személyesen.

2020. jan. 17. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

"...anyámék sem mernek kiállni mellettem."


Miért, ki a franc ez?

Egy szülő dolga megvédenie a kölykét, nem beszarni valami nagynéni/nagybácsitól.

Ameddig a szüleid odadobnak koncnak, addig a rokon büntetlenül csámcsoghat rajtad.

2020. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

pedig ez nagynéni és nagybácsi....ráadásul undorító dolgokat is kérdezget a nagybácsim (vagyis csak apám nővérének a férje) rólam. (amiknek magánügynek kéne lennie)

De apám még felhívni is fél őket.

2020. jan. 17. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy nem fél tőlük, csak egyszerűen undorodik tőlük.

Én ilyen helyzetben nem telefonálnék, hanem egyszerűen soha többé nem keresném őket. Ha pedig ők keresnének, le is tenném szó nélkül.

2020. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek? utána csak jobban kitárgyalna.

Ez csak egy jó új téma lenne neki, és örülne hogy felidegesített

2020. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!