Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kérem hogy fizesse ki?

Jogosan kérem hogy fizesse ki?

Figyelt kérdés
Rendeltem és megkértem a családomat hogy valaki legyen itthon mikor hozzák a csomagot, mert én dolgozom. Azt mondták oké. Felhívott a futár hogy egy óra múlva itt van én meg mondtam hogy menjen csak mert vannak otthon. Aztán mégsem volt itthon senki, tehát nem vették át. A következő szállítást ki kell fizetni. Jogosan kérhetem hogy fizesse ő ki?
2020. jan. 19. 21:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért nem volt otthon és hogy amikor a futár neked szólt, te hazaszóltál e hogy akkor egy óra múlva. Bár mi történhetett, nem várhatod el hogy az ember egész nap otthon üljön a te csomagod miatt még akkor sem ha eredetileg ez volt a terv. Ha szóltál hogy egy óra múlva és nem valami halaszthatatlan dolga volt akkor viszont jogos.
2020. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Természetesen szóltam! Amire a válasz az volt hogy “ok.”

Senkinek nem volt semmi dolga, szombaton volt ez.

2020. jan. 19. 21:24
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sose kellett fizetni, ha újra kihozták...
2020. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én rendeltem, de nem csak magamnak, hanem mindannyiunknak...
2020. jan. 19. 21:33
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha azt mondta, át fogja venni, és nem vette át, szerintem ki kellene fizetnie, főleg, ha az egész családnak rendelt cuccról van szó. Én fel is ajánlottam volna a helyében, hogy bocs, elszúrtam, fizetem a következőt.
2020. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha tehetem, csomagpontra, postapontra, stb rendelek. Az irodaházunkban nagyon sokan oda rendelik a csomagjaikat, hiszen általában 8-és 16 óra között szállítanak.
2020. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha másodszor hozzák, nem létezik, hogy ki kelljen fizetni.
2020. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Ezért is rendelem mindig a munkahelyemre a csomagjaimat.
2020. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
Én nem fizettetném ki, de legközelebb úgy beszopatnám a harcif+szt a kedves családtaggal, hogy öröm legyen nézni.
2020. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

Arrol nem mi tehetunk hogy baxtal hazaszolni hogy egy ora mulva megy a futar. Talan meg kellene kerdezned a csaladodat hogy miert nem vettek at ha megigertek, egyebkent nekem is hoztak mar vissza es ingyen de lehet hogy nalatok mashogy mukodik.

Mennyi osszegrol van szo egyaltalan?

Szerintem ne fizettesd ki,legkozelebb postapontra kerd vagy olyan idoben mikor at tudod venni. Mas nem fg neked egesz nap otthol gubbasztani.

2020. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!