Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kérem hogy fizesse ki?

Jogosan kérem hogy fizesse ki?

Figyelt kérdés
Rendeltem és megkértem a családomat hogy valaki legyen itthon mikor hozzák a csomagot, mert én dolgozom. Azt mondták oké. Felhívott a futár hogy egy óra múlva itt van én meg mondtam hogy menjen csak mert vannak otthon. Aztán mégsem volt itthon senki, tehát nem vették át. A következő szállítást ki kell fizetni. Jogosan kérhetem hogy fizesse ő ki?
2020. jan. 19. 21:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Bútorról van szó és a cég szállítja amúgy ingyen, de másodszor már fizetni kell érte. Én külföldön dolgozom hétvégén és szombaton hozták, oda nem rendelhettem.
2020. jan. 19. 21:55
 12/27 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha olvasnátok és értelmeznétek? SZÓLTAM HOGY NEM SOKÁRA VISZIK.
2020. jan. 19. 21:57
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

Jogosan kérni lehet bármit, de ha eredményt is szeretnél, akkor legközelebb úgy szervezed a szállítást, hogy el tudd intézni az átvételt.

Legtöbb esetben sajnos az van csak kész amit te csinálsz meg.

2020. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Azért mondtam hogy vihetik, mert azt mondták hogy otthon lesznek..
2020. jan. 19. 22:17
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is jogosnak érzed, úgy sem fogják kifizetni. Sajnálom, mert valószínűleg másban is így állnak hozzád.
2020. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldön dolgozol pláne nem fizetik ki, hiszen úgy gondolják, megbírod anyagilag...
2020. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
14%

Nem, nem jogosan.

Nem, nem fizettetik ki kétszer a szállítási költséget.

2020. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Istenem... Olvasni is kéne mielőtt okoskodtok...
2020. jan. 20. 10:25
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, utólag megkérdezted a családtagjaidat, miért nem voltak otthon. Írd már le, mit válaszoltak erre!


Most ez így eléggé úgy jön le, mintha direkt elmentek volna otthonról, mihelyt megtudták, hogy mindjárt érkezik a bútor. Tehát mintha szándékosan akartak volna megszívatni.

2020. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik hogy szombaton mindenképp legyen valaki itthon. Azt mondták oké. Este beszéltünk azt mondták, ha délelőtt jönnek akkor apámnak szóljak, mert ő lesz itthon délelőtt, ha délután akkor az öcsémnek mert akkor meg ő. Délelőtt vitték, tehát írtam apámnak hogy egy óra múlva ott vannak. Azt írta ok. Én ezt itt le is zártam akkor. Itthon meg közben kavartak és apám nem is volt itthon, helyette az öcsémnek írogatott meg hívogatta, de le volt merülve a telefonja. Mikor észrevette az öcsém, elindult haza, de addigra már elmentek... A nővéremnek meg nem is szólt senki semmit.
2020. jan. 20. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!