Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? Többi lent

Ez normális dolog? Többi lent

Figyelt kérdés
apa röhögve mesélte nekem,hogy anya volt pánik beteg és pszichológushoz kellett járnia,ráadásul anya is ott volt és úgy mesélte előtte. Ez menynire normális dolog? Engem nagyon feldühített.Csak szerintem megalázó dolog?

2020. jan. 20. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, anyukádat hogyan érinti ez. Ha ő is nevetett, akkor normális.
2020. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerintem ő legszívesebben elsírta magát, nem szólt semmit
2020. jan. 20. 15:22
 3/16 A kérdező kommentje:
volna *
2020. jan. 20. 15:22
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Vajon azt is röhögve mesélné, ha valakinek kemóra kellene járnia?


Pszichológushoz járni pont ugyanolyan normális dolog, mint orvoshoz. A mentális egészségünkkel ugyanúgy foglalkozni kell, mint a fizikai állapotunkkal, főleg mert a kettő hatással van egymásra.

2020. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyeztem volna apámnak, hogy majd ha te leszel beteg, és én kiröhöglek, az hogy fog esni?
2020. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy tegyem túl magam a tahóságán, egyszerűn nem tudom csak úgy elengedni a fülem mellett,de feleslegesen bosszantani sem akarom magam miatta
2020. jan. 20. 16:03
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális dolog.

Pánikbeteg vagyok én is, ez egy olyan állapot, amit nem lehet kontrollálni, nagyon nem vicces, ha épp benne vagy.

Nem is értem, apud hogy tudja kinevetni anyudat.

2020. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, hogy anyád pánikbetegsége miért lenne tabutéma előtted? Mint gyereke miért ne tudhatnál rólam és anyádnak ezt miért kellene szégyellnie?

Mondjuk, hogy ez miért olyan humoros, hogy röhögni kell rajta, azt nem értem, de sok függ a szövegkörnyezettől és a szituációtól.

2020. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
jav: nem rólam, hanem róla
2020. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem tabu téma, nem azért emeltem ki,hogy anya is ott volt amikor beszéltünk,engem az zavar,hogy milyen stílusban mondta nekem anya előtt
2020. jan. 20. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!