Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most normális...

Szerintetek ez most normális dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon a végét járja az egyik fagyasztószekrényünk, minden évben én szedem le a gyümölcsöt, ami nem kis mennyiség, most már a második alkalom, hogy kinyílik magától a fagyasztó ajtaja, s másodszor engednek ki a gyümölcsök, de már nem is fagyaszt annyira, 30 éves ócskaság. Ez az én munkám teljes semmibevétele, elég veszélyes, lejtős telek, létrán főképp egy életveszély egyensúlyozni, s ahelyett hogy megcsináltatnák a szüleim, vagy vennének egy újat 50 ezerért, inkább elköltik antik tárgyakra, szobrokra, tehát egy fagyaszóra is lenne bőven pénz. Jövőre szerintem inkább a mamámhoz viszem az összeset, amit leszedek. 20/F
2018. aug. 21. 02:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Megvenném én is egyébként, ha annyira csórók lennénk...
2018. aug. 21. 02:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Vedd meg az újat, ha telik rá.

Vagy vidd a mamádhoz a gyümölcsöt. Ha a szüleidnek kell belőle, kérjenek tőle.

Ők arra költik a pénzüket, amire akarják. Nekik úgy látszik, annyira nem fontos elrakni a gyümölcsöt.

2018. aug. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó csak azért mégis szarérzés... :(
2018. aug. 21. 03:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Add el a gyümölcsöt frissen. Vagy mondd a szüleidnek hogy kell egy új fagyasztó.
2018. aug. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
20 éves vagy, el is költözhetsz, és akkor rájössz, hogy nem 30 ezer ft megélni. :D
2018. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen el is költözhetnék, de a tanulmányaim mellett ez nem lenne olyan könnyű, így is elmegy a saját megkeresett pénzem jelentős része. De nem is ez volt a kérdés...
2018. aug. 21. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mit csinálsz te a cefrének valóval ember??
2018. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szigetelőszalaggal meg lehet oldani ideiglenesen?
2018. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!