Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisbabaként kereszteltük a...

Kisbabaként kereszteltük a fiamat, de a "keresztszülei" le se szrják. Ha ő is szeretné, lehet más is a keresztanyja-apja?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 14:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már nem.
2020. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem tökmindegy? Ennek a mai világban annyira nincs már jelentősége...
2020. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
De van jelentősége.ugyanis látom a fiamon,aki minden egyes alkalommal sír,mikor a húga keresztapja nálunk van.Azt hiszi ő rossz,mert nem érdekli a keresztapját-anyját...évek óta nem látta őket.de nem is érdeklődnek felőle
2020. jan. 22. 14:15
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A keresztelés egyszeri szentseg. Ha vallásos lennel, tudnád. Dehat nem vagy az, csak divatból kereszteltetted meg a gyereket, hát iyg jartal.
2020. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%

Kiválasztasz valakit, akire azt mondjátok a gyereknek, ezentúl ő a keresztapád/ anyád. Honnan tudja a gyereked, ki keresztelte meg? Nincs róla emlékképe.

A keresztszülőségnek ma már nincs akkora jelentősége.

Semmilyen hivatalos okmányban nem szerepel olyan, hogy keresztszülő.

2020. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonymousreview60 ***** válasza:
77%

#4: Jól mondod.

#5:

Kiválasztasz valakit, akire azt mondjátok a gyereknek, ezentúl ő a keresztapád/ anyád. Honnan tudja a gyereked, ki keresztelte meg?

Viszon majd megkérdezi, eddig miért nem járt oda. Én meg az égést nem vállalnám ál-keresztszülőként. Vagy hazudjak munkaelfoglaltságot?


A keresztszülőségnek ma már nincs akkora jelentősége.

Így van.

2020. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%

Amikor a kislányodhoz megy a keresztapja, nem kell kihangsúlyozni, hogy csakis hozzá jött és csakis azért, mert a keresztapja. Egyszerűen eljött hozzátok egy kedves ismerős.

Nem is értem. Az illető csak a lányodhoz szól? Vagy mi?

2020. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Ja,pont ennyi eszem van...

Épp azért lett más a keresztszülő mert elsőre befuccsolt.valóban nem vagyok fanatikusan vallásos,ezért nem tudtam,ezért kérdeztem.köszönöm a válaszokat.

2020. jan. 22. 14:28
 9/43 anonim ***** válasza:
92%

Most ne mondd már nekem, hogy ebből a kisfiad tényleg ekkora ügyet csinál! Hány éves?

Nevezzétek ki a húg keresztszüleit az övéinek is (tiszteletbeli), aztán ennyi. Nem hiszem el, hogy odamennek, és közlik, hogy "mi csak a kislányt akarjuk látni, mert ő a keresztgyerekünk, a fiút küldjétek a szobájába". Innentől kezdve, ha van ott egy vendég, aki a gyerekekhez jött, nem mindegy, hogy papíron kinek a keresztszülei?

Ha a gyereket ez bántja, annak csak egy oka lehet: mégpedig az, ahogy te/ti ezt neki prezentáltátok. Nem magától találta ki, hogy depresszóba kell esni.

Anyám borogass, komolyan mondom, ma már tényleg mindenből problémát csinálnak az emberek, akkor is, ha nem lenne semmi gond.

2020. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
8# nem tesz különbséget a két gyerek között,csak a fiamnak esik rosszul,hogy az ő keresztapja sose jön...
2020. jan. 22. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!