Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Megmondjam...

Most mit tegyek? Megmondjam hova akarok menni vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hétvégén elszeretnék menni pár baráttal egy presszóba billiárdozni.De anya ha megtudná hogy egy kocsma félébe mennénk,akkor nem engedne el.De én nem fogok inni de nem hinne nekem.Nem hisz nekem semmiben és nem bízik bennem.Pedig én az igazat mondom neki mindig.Mondjam azt hogy barátnőmhöz megyek?Mert az ő anyja falazna nekünk.De ha később kiderül hogy hazudtam akkor meg anyám elkezdi sajnáltatni magát hogy hazudtam neki.De ha egyszer nem bízik bennem?
2010. júl. 22. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Mondd el neki ezt így! Kérj tőle tanácsot!
2010. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért bízna,ha már megint csavarni akarsz a dolgokon?

Mond el anyudnak,hogy biliárdozni szeretnétek,segítsen keresni helyet,ahol lehet.Vagy kísérjen el.

Én biztos menni fogok a gyerekeimmel biliárdozni,szeretek,meg tudok is:-)

2010. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attol függ hány éves auz illető ha 13 14 15 érthető a dolog h nem engedi az anyja csak ugy akorhavo de ha 17-20 akkor már ne kisérgesse a szülő sehova az már beteges.
2010. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megint csavarni?jól elolvastad te amit én írtam?-_-" mindig az igazat mondom.amúgy meg még csak azkéne hogy velem jöjjön a mozgássérült anyám.égessen le igaz?
2010. júl. 22. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

De arra még mindig nem válaszoltál, hogy hány éves vagy?!

"égessen le igaz?" Ez marha nagy bunkóság volt, ugye tudod? Ha így beszélsz róla, meg sem érdemled, hogy elengedjen bárhova is.

2010. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ismernéd az anyám akkor teis ezt mondanád-_-"
2010. júl. 23. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!