Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondjam neki hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 vagyok a lány 8-al fiatalabb. 3 hete ismerjük egymást de csókon kívül nem volt semmi, még simogatás se. Ő kezdett el érdeklődni irántam, neki már volt előttem egy hosszabb kapcsolata aminek szerintem vége, bár nem biztos h igaz mert titokban járogatunk össze. Többnyire sms-ben "érintkezünk" mert eléggé elfoglaltak vagyunk, meg többnyire én kezdeményezem a személyes találkát. Az elején közölte velem h ne legyek visszafogott. Szerintem valami újra vágyott vagy vágyik amit nem nagyon kapott meg. Azt hiszem lépnem kell ezügyben ezért közölni szeretném vele burkoltan hogy jobban kívánom, de nem tudom ezzel mennyire fogom elijeszteni. Az az érzésem mindenképp szóba kellene már hozni, mert akkor kiderül hogy akar-e. Elsősorban lányok gondolatára vagyok kíváncsi, de ha volt másnak hasonló tapasztalata az is jöhet:)
2009. szept. 19. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
3 hete ismered, és lehet hogy kapcsolata is van? ugye ezt nem gondoltad komolyan? -.-"
2009. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
először is azt kéne tisztázni, hogy van-e kapcsolata. Ha nincs akkor ahogy fogalmaztad, finoman tudtára adni, hogy mit szeretnél.
2009. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell azt megmondani. Elég ha ott úgy alakul a helyzet és megtörténik. Sima randi. És ott lefekszel vele. Nem olyan nagy ördöngösség. Sokan ott rontják el, hogy meg akarják szerezni a nő beleegyezését, "el akarnak tőle venni valamit".


Pedig ez arról szól, hogy két ember kölcsönösen kívánja egymást. És mind a ketten "adnak egymásnak".


Megcsókolod. Felizgul, ráteszed a kezét a farkadra, majd be a nadrágodba, stb. stb.

2009. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne, csak álmában vetődj rá, és bakzad meg. :D
2009. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, csak rámenősen:)
2009. szept. 19. 21:43
 6/9 anonim válasza:
Ez az utolsó komment ez kész volt XD Nem azért, de hogy csókolóztatok, ha nem simogattátok egymást? 0.o Tipp: NE vállalj fel barátnőt, ha nagyon el vagy foglalva, mivel nem lesz időtök egymásra, és csak még szomorúbbak lesztek.. Nálam is ez a helyzet most, ed lenne több lány is akivel össze tudnék jönni.. Tipp 2.: Ha megismersz egy csajt, akkor ne barátkozni kezdj vele(sokat találkoztok, de nem mozdulsz rá), hanem legyél rámenős!! Sok sikert hím testvérem ;) 15/F
2009. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy megmondjad-e neki. meg 3 hét után.. nem lehet hogy ez egy kicsit gyors? :) pláne hogy nem is tudod hogy van-e kapcsolata. érdekes... :)
2009. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hét inkább lassú. Ne kezdjen már mindenki úgy viselkedni mint a 20 éves szűz lányok.
2009. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, b*zdmeg ne mondd el neki, hogy jut ilyesmi eszedbe, ha megtudja, h neked ilyen igényeid vannak el fog költözni a marsra!!! 28 évesen ilyen kérdés huhúúúúúúú öcsém, nem semmi !!
2009. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!